UREA+CARE UNIVERSĀLAIS ĶERMEŅA KRĒMS AR 5% KARBAMĪDA

300 ml

Priekšrocības

Nomierinošs
Kopjošs
Mitrinošs
Dekspantenols
Ļoti sausa āda
Jutīga āda
  • Ar 5% karbamīda un dekspantenolu
  • Nodrošina 72 h intensīvo mitrināšanu ķermeņa ādai
  • Tūlīt nomierina ļoti sausu ādu
  • Darbojas līdzsvarā ar ādas mikrobiomu

Uzzināt vairāk par šo produktu

NIVEA "UREA + CARE" UNIVERSĀLAIS ĶERMEŅA KRĒMS INTENSĪVAI KOPŠANAI AR 5% KARBAMĪDA ĻOTI SAUSAI ĀDAI. Šis universālais ķermeņa krēms, kas bagātināts ar 5% karbamīda un dekspantenolu, ir izstrādāts ļoti sausai ķermeņa ādai. Tas ir īpaši piemērots ādas zonām ar noslieci uz sausumu (plaukstām, pēdām un elkoņiem), kā arī visa ķermeņa kopšanai. - Pēc regulāras lietošanas nodrošina 72 h intensīvo mitrināšanu ķermeņa ādai. Tūlīt nomierina ļoti sausu ādu. Nostiprina ādas dabisko barjeru, lai neļautu ādai vēl vairāk izžūt. Darbojas līdzsvarā ar ādas mikrobiomu. LIETOŠANA: uzklājiet visam ķermenim, kā arī plaukstām, pēdām un elkoņiem. Izstrādāts sadarbībā ar dermatologiem. Glabājiet temperatūrā, kas nepārsniedz 25°C.

Brīdinājums.

Izvairieties no saskares ar acīm.

Vienības numurs 85881 (85881-01540-41)

Special Ingredients

Dekspantenols

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Glycerin, Urea, Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Dicaprylyl Ether, Glyceryl Glucoside, Sodium Lactate, Dimethicone, PEG-40 Stearate, Panthenol, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Xanthan Gum, Lactic Acid, Talc, Phenoxyethanol, Methylparaben, Linalool, Benzyl Alcohol, Parfum