(0)

UZMUNDRINOŠS BALZAMS PĒC SKŪŠANĀS ACTIVE ENERGY

100 ml

Priekšrocības

Nomierinošs
  • Atsvaidzina ādu
  • Veicina ādas atjaunošanās procesu
  • Nomierina iekaisumus, ko izraisa skūšanās
  • Nodrošina svaiguma sajūtu visas dienas garumā
  • Sejas āda izskatās veselīga un kopta

Uzzināt vairāk par šo produktu

Enerģiju sniedzošs balzams pēc skūšanās Active Energy ar maigu formulu, kas ļoti viegli uzsūcas. Balzams divi vienā nodrošina ilgstošu svaiguma sajūtu, sniedz enerģiju un mitrina ādu, neatstājot lipīgu kārtu. Var tikt uzklāts visai sejai. Nomierina ādu uzreiz pēc skūšanās, kā arī intensīvi un ilgstoši mitrina sejas ādu. Āda ātri atjaunojas, kļūst gluda un maiga, bet Tevi pavada patīkams, vīrišķīgs aromāts un svaiguma sajūta. Izmēģini arī citus NIVEA Men® Active Energy līnijas kosmētikas līdzekļus vīriešiem.

Vienības numurs 88884 (888840760006)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

Special Ingredients

Vitamin+ komplekss

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Caffeine, Zinc Citrate, Ubiquinone, Panthenol, Creatine, 1-Methylhydantoin-2-Imide, Maris Limus Extract, Tapioca Starch, Sorbitan Stearate, Sodium Carbomer, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Piroctone Olamine, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Parfum

Vairāk produktu no šī klāsta