Bieži uzdotie jautājumi par matu kopšanas līdzekļiem

Vai jums ir jautājumi par matu kopšanu?

Šeit jūs atradīsiet atbildes

1. Vai nivea matu veidošanas līdzekļu lietošana apdraud matu veselību?

NIVEA matu veidošanas līdzekļi neapdraud jūsu matu un galvas ādas veselību! Tieši pretēji – NIVEA matu veidošanas līdzekļi satur vitamīnus un aizsargā matus pret ikdienas negatīvo ietekmi.

2. Kādos gadījumos lietot matu putas?

Matu putas īpaši labi noder matu veidošanai, ja vēlas iegūt apjomu.  Matu putas ir īpaši piemērotas matu veidošanai, lietojot matu fēnu un apaļo matu suku. Taču tās var izmantot, arī žāvējot matus tāpat vien, bez fēna.  NIVEA matu putas piešķir dabisku izskatu un elastīgu fiksāciju visas dienas garumā.

3. Kādos gadījumos lietot matu laku?

Ar matu laku tiek fiksēta frizūra, izveidojot ilgnoturīgu un uzticamu fiksāciju. NIVEA matu veidošanas lakas piešķir matiem redzamu spīdumu un saglabā frizūras formu visas dienas garumā. Tās tiek izsmidzinātas pār frizūru un ideāli papildina NIVEA matu veidošanas putas.

4. Kā atšķiras „ultra strong” un „extra strong” matu lakas?

Matu veidošanas līdzekļi parasti tiek iedalīti pēc to fiksācijas līmeņa, piemēram: „flexible”, „extra strong”, „ultra strong”, „mega strong” un „extreme hold”. Tas raksturo frizūras fiksācijas līmeni, sākot no elastīgas fiksācijas līdz ārkārtīgi noturīgai fiksācijai. Spēcīgākai fiksācijai ir raksturīgs mazāks elastīgums, un otrādi.

5. Vai drīkst lietot matu veidošanas līdzekļus, ja ir blaugznas?

NIVEA matu veidošanas līdzekļiem parasti nav negatīvas ietekmes uz galvas ādu un matiem. Pat ja jums ir blaugznas, jūs droši drīkstat izmantot NIVEA matu veidošanas līdzekļus. Blaugznas nav patīkamas, bet tām nav jākļūst par problēmu! Mēs iesakām lietot NIVEA pretblaugznu šampūnus. Pateicoties to sastāvā esošajai aktīvajai sistēmai, blaugznas tiek ārstētas un samazinās to atkārtota veidošanās.

6. Kāpēc matu kopšanas līdzekļi satur silikonus?

Ja matu kopšanas līdzekļa formulā esošo silikonu daudzums ir atbilstošs, tad tie pozitīvi ietekmē matus un padara tos gludus, spīdīgus un veselīgus. NIVEA kosmētisko līdzekļu sastāvā esošie silikoni iedarbojas labvēlīgi, un tiem nav kaitīgas ietekmes. Silikoni ir tikuši izmantoti matu kopšanas līdzekļos jau kopš 1980-jiem gadiem, kaut arī pirmie šādi līdzekļi bija diezgan smagnēji un ļoti barojoši, tāpēc smalki mati varēja izskatīties plāni un taukaini. Mūsdienu matu kopšanas līdzekļi, kas satur silikonus, vairs neizsauc šādu efektu. Tā kā visus matos esošos silikonus var izmazgāt ar virsmaktīvajām vielām, tie matos neuzkrājas. Matu kopšana ir optimāla, un mati netiek noslogoti un sausināti. Tā kā vēlamies jums nodrošināt izvēli starp silikonus saturošiem un nesaturošiem līdzekļiem, NIVEA matu kopšanas sērijā ir ietverti arī ļoti daudzi līdzekļi, piemēram, šampūni, kas nesatur silikonus.

 

Vai jums ir vēl kādi jautājumi?

Lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu tiešsaistes saziņas veidlapu.