Kāds ir micelārā ūdens pielietošanas zinātniskais pamatojums?

Micelāro ūdeni mūsdienās piemin ikviens skaistumkopšanas speciālists. Bet vai jūs zināt, kāda ir tā iedarbība? Uzziniet, kāds ir micelārā ūdens pielietošanas zinātniskais pamatojums un kādas ir tā priekšrocības!

Kas ir micelārais ūdens?

Uzziniet visu par aktuālāko diskusiju tematu – micelāro ūdeni! Uzziniet, kādas revolucionāras pārmaiņas tas var ienest jūsu skaistumkopšanas rituālā!
Kas ir micelārais ūdens, un kā tas iedarbojas?

Kas ir micelārais ūdens, un kā tas iedarbojas?

NIVEA saudzējošais micelārais ūdens ar vienu vates ripiņas pieskārienu gan attīra, gan tonizē ādu. 

Skaidrojot zinātniski, micellas centrs „mīl” un piesaista taukveida netīrumu daļiņas.

Kas ir micellas?

Micellas ir mikroskopiski mazas, savstarpēji savienotas molekulas, kas spēj piesaistīt gan ūdeni (tās ir hidrofilas), gan taukvielas (lipofilas). Pateicoties tam, micellas notīra gan ūdenī šķīstošus, gan taukvielās šķīstošus netīrumus.  

Micellas iekļauj lipofilo netīrumu daļiņas savas struktūras centrā, tāpēc tās ir viegli noņemt bez liekas berzēšanas, neizraisot kairinājumu.  

Ārējā hidrofilā daļa kā magnēts pieķeras pie hidrofilas vates ripiņas, kas piesūcināta ar micelāro ūdeni.  

Pateicoties šim dabas fenomenam, dekoratīvo kosmētiku var noņemt ātri un viegli, saudzīgi rūpējoties arī par ādu un skropstām.

Maigākais ādas attīrīšanas veids

Micelārais ūdens ir ļoti maigs ādas attīrīšanas un dekoratīvās kosmētikas noņemšanas līdzeklis. Turklāt tas ir saudzīgs un pietiekami maigs, lai to lietotu jutīgajā acu ādas rajonā.

Šī līdzekļa ķīmiskā formula efektīvi noņem netīrumus, neizsmērējot dekoratīvo kosmētiku, ādu nav nepieciešams berzēt, un līdzekli pēc tam nav nepieciešams noskalot. 

Viss, kas jums nepieciešams, – vates ripiņa un  NIVEA micelārais ūdens.

micellar

Palutiniet savu seju ar maigu un kopjošu micelāro ūdeni!

No porām līdz skropstām un plakstiņiem – iepazīstieties ar attīrošo līdzekli, kas efektīvi noņem netīrumus un dekoratīvo kosmētiku, vienlaicīgi tonizējot un mitrinot ādu.

Burvīgām skropstām

Izstrādājot NIVEA micelārā ūdens ķīmisko formulu, mēs domājām arī par jūsu skropstām. Ar šo ūdeni var maigi, bet rūpīgi notīrīt dekoratīvo kosmētiku no acīm, skropstām, sejas un lūpām – nav nepieciešama berzēšana un noskalošana.

 

 

Kāpēc attīrošā micelārā ūdens iedarbība ir tik maiga?

  • NIVEA saudzējošais micelārais ūdens normālai ādai ir maigs un kopjošs.
  • Tā sastāvā ir E vitamīns un mitrinošas vielas.
  • NIVEA saudzējošais micelārais ūdens viegli attīra ādu, un ādu nav nepieciešams stipri berzēt.
  • NIVEA saudzējošais micelārais ūdens ātri un viegli noņem netīrumus, tādējādi novēršot ādas kairinājumus.
  • NIVEA saudzējošais micelārais ūdens piedāvā trīs funkcijas vienlaicīgi: maigu ādas attīrīšanu, tonizēšanu un mitrināšanu.

Kopjošās sastāvdaļas

Ja vēlaties saglabāt ādas dabīgo skaistumu un mirdzumu, jums ir nepieciešams efektīvs attīrošais līdzeklis, lai atbrīvotu ādu no dienas laikā iegūtajiem netīrumiem. Netīrumus var radīt piesārņojums, liekais sebums un ādas plēksnītes.

NIVEA maigais un saudzīgais micelārais ūdens ar vīnogu sēkliņu eļļu un pantenolu ir īpaši piemērots jutīgas ādas vajadzībām.

Micelārā ūdens trīs galvenās funkcijas: dziļa attīrīšana, tonizēšana un mitrināšana.

Līdzekļa ķīmiskās formulas sastāvā ir vērtīgas vielas, kas ļauj ādai elpot un palīdz novērst kairinājumu un apsārtumu.