Ardievas celulītam: piesakām karu nemīlamajām ādas iedobītēm!

Gluda un maiga āda – tādu vēlas vairums sieviešu. Pareizi vingrojot un lietojot atbilstošus krēmus, jūs varat padarīt savu ādu atkal tvirtu.

Vingrojumi un pareiza kopšana gludākai ādai

Šortu vai skaistu svārciņu valkāšana vasarā nesniedz nekādu prieku, ja uz jūsu kājām ir redzamas netīkamās celulīta iedobītes. Tāpēc pieveiciet celulītu savlaicīgi – savediet kārtībā savas kājas un dibenu, izpildot īpašu vingrinājumu programmu un ņemot vērā mūsu ādas kopšanas padomus!

Masāža ar augstas kvalitātes sastāvdaļām padara ādu ievērojami līdzenāku.

product-stage-bg

Regulāra sportošana – labākais veids, kā cīnīties pret celulītu

Sportojot tiek stiprināti muskuļi un dedzināti tauki – ja būsiet kustībā, tad celulītam tiks pieteikts karš.
Treniņš

Piesakiet karu celulītam – regulāri vingrojot, panākumi būs redzami!

Tvirtāki augšstilbi: nogulieties sāniski uz aerobikas paklājiņa un viegli salieciet apakšējo kāju. Tagad iztaisnojiet augšējo kāju un paceliet to uz augšu, izpūšot elpu. Nedaudz paturiet to gaisā un pēc tam atkal nolaidiet, ievelkot elpu. Mainiet puses pēc 20 atkārtošanas reizēm.

Līdzena āda un tvirtākas līnijas jūsu dibenam un kājām

Celulīta izpausmes var samazināt ar dažiem vienkāršiem vingrinājumiem,  ja veicat tos konsekventi. Viss, kas jums nepieciešams, ir aerobikas paklājiņš. Atgulieties uz muguras un paceliet kājas uz augšu. Salieciet abas kājas ceļos tasnā leņķī, lai starp tām būtu rokas platuma atstatums. Tagad paceliet gurnus un izstiepiet uz priekšu vienu kāju. Lēnām aizskaitiet līdz desmit un tad pārmainiet kājas. Pateicoties tikai desmit regulāriem vingrinājuma atkārtojumiem katru dienu, jūsu figūra un ādas stāvoklis manāmi uzlabosies.


ANTI CELLULITE MASSAGE

Quick and easy anti cellulite massage that work