Generic banner

Rūpējieties par savu seju, izmantojot micelāro ūdeni!

Šajā vienmēr aizņemtajā pasaulē jūsu āda var nesaņemt tai nepieciešamo uzmanību. Micelārais ūdens ļauj ietaupāt laiku, savukārt jūsu seja saņem tai nepieciešamo maigo kopšanu.

Micelārā ūdens iekļaušana jūsu skaistumkopšanas rituālā

Kas ir micelārais ūdens, un kā to vislabāk izmantot? Izskaidrojam šī populārā kosmētiskā līdzekļa pielietošanas zinātnisko pamatojumu un tā iedarbību uz ādu.

Kas ir micelārais ūdens, un kā tas iedarbojas?

NIVEA micelārais ūdens tika īpaši izstrādāts tā, lai tas būtu ātrs, patīkams un efektīvs ādas attīrīšanas līdzeklis un dekoratīvās kosmētikas noņēmējs. Tā ķīmiskajai formulai ir īpaša uzbūve, kuras pamatā ir virsmaktīvo vielu molekulas, dēvētas arī par micellām.

Tās atvieglo dekoratīvās kosmētikas noņemšanu pat no acīm un lūpām, kā arī notīra no ādas lieko sebumu un netīrumus.

Ar vienu pieskārienu micelārais ūdens intensīvi, taču maigi attīra ādu, turklāt mitrina to.

Pateicoties inovatīvajai micelārajai tehnoloģijai, šis līdzeklis ir ļoti maigs, taču efektīvs – to var lietot (uzlejot uz vates ripiņas) bez berzēšanas un noskalošanas.


Kādā nolūkā var izmantot micelāro ūdeni?

Micelārais ūdens ir ļoti iecienīts attīrošais līdzeklis tā daudzveidīgo īpašību dēļ. Pateicoties micelārajai tehnoloģijai, to var izmantot kā sejas tīrītāju, toniku un dekoratīvās kosmētikas noņēmēju. Turklāt tas mitrina ādu.

7 veidi, kā micelārais ūdens palīdzēs jums parūpēties par savu seju

  • Ar micelāro ūdeni var ērti noņemt dekoratīvo kosmētiku.
  • Tas dziļi attīra ādu un ļauj tai elpot.
  • Micelārais ūdens ir lietojams arī kā toniks.
  • Trešā no trim funkcijām ir maiga ādas mitrināšana.
  • Tas satur vērtīgas eļļas un vitamīnus.
  • Ar micelāro ūdeni vienlaicīgi var gan noņemt dekoratīvo kosmētiku, gan attīrīt sejas ādu.
  • To var izmantot arī jutīgās vietās, piemēram, ap acīm un uz lūpām.

Maiga un saudzīga ādas attīrīšana

Jutīgas ādas īpašniekiem patiks maigais un saudzējošais micelārais ūdens jutīgai ādai. Maigais sastāvs, kurā ietvertas tādas sastāvdaļas kā pantenols un vīnogu sēkliņu eļļa, nomierina ādu un sniedz tūlītēju mitrināšanu.

Tas ir tāpēc, ka uz vates ripiņas uzklāts micelārais ūdens darbojas kā magnēts, bez jebkādas berzēšanas.

Maigs un efektīvs dekoratīvās kosmētikas noņemšanas līdzeklis

Ir jauki, ka ar micelāro ūdeni var notīrīt gan sejas, gan acu dekoratīvo kosmētiku. Neatkarīgi no tā, vai jums ir viegls sejas grims darbadienai birojā, vai arī spilgts vakara grims, ar micelāro ūdeni to varēs noņemt vienā acumirklī. Līdzekļa sastāvs ir paredzēts ātrai, bet maigai dekoratīvās kosmētikas noņemšanai.

Kam micelārais ūdens ir vispiemērotākais?

Micelārais ūdens ir ideāls līdzeklis abiem gadījumiem – gan sievietēm, kuras vēlas noņemt dekoratīvo kosmētiku, gan arī tām, kuras vēlas atsvaidzināt un notīrīt seju pēc garas dienas.

Micelārā ūdens attīrošais līdzeklis

Sniedziet savai ādai tādu kopšanu, kādu tā ir pelnījusi, lietojot NIVEA radīto micelāro ūdeni! 

Atšķirīgiem ādas tipiem – sākot no jutīgas ādas līdz normālai un sausai ādai – pielāgots sastāvs nodrošina pareizu ādas kopšanu.

Attīrošais micelārais ūdens dekoratīvās kosmētikas noņemšanai

Micelārais ūdens ir ērts risinājums dekoratīvās kosmētikas noņemšanai ikdienā. Tam vienmēr atradīsies laiks jūsu ikdienas ādas kopšanas rituālā, un tas būs pietiekami maigs pat jutīgai ādai.

Ikviena sieviete zina, cik svarīgi ir noņemt dekoratīvo kosmētiku un nomazgāt seju pirms došanās gulēt, bet reizēm tas dienas beigās var aizmirsties.

Lietojot NIVEA maigo un saudzējošo micelāro ūdeni, jūs varēsiet ne vien noņemt sejas un acu dekoratīvo kosmētiku, bet arī maigi attīrīt, tonizēt un mitrināt ādu.
product-stage-bg

Iepazīstieties ar NIVEA micelāro ūdeni ikvienam ādas tipam!