Generic banner

Vienkāršs veids, kā iegūt lielāku apjomu

Pielieciet punktu nokarenām šķipsnām! Jūsu matiem jābūt vislabākajā formā! Pateicoties nelielām gudrībām no stilistu arsenāla, jūs varēsiet diezgan vienkāršā veidā un ātri „uzburt” lielāku matu apjomu.

Optimāls griezums: lielāks apjoms smalkiem matiem

0137_HC_the_easy_way_to_get_more_volume_intro

Matu galu kopšana

Pat ja jums ir smalki mati, matu galiņi ir jāapgriež ik pēc četrām līdz sešām nedēļām. Tas padarīs matus spēcīgākus.

Pakāpeniskie griezumi

Veselīgi, spīdīgi mati sākas ar matu griezumu. Vēlaties nēsāt garus matus? Tādā gadījumā pakāpenisks matu griezums ienesīs pārmaiņas jūsu galvas rotā, un jūs iegūsiet tūlītēju apjomu. Sievietēm, kuru mati ir īpaši smalki, būtu jālūdz padoms frizierim, – ar dažiem matu griešanas paņēmieniem  jūsu matiem var piešķirt lielāku apjomu un struktūru.

Matu mazgāšana un veidošana: kā to darīt pareizi

Veselīgu matu pamats ir laba kopšana. Tieši tādēļ ir jāizvēlas jūsu matu vajadzībām atbilstoši kopšanas līdzekļi, lai tie izskatītos mīksti un skaisti.

Kā pareizi mazgāt matus:

  • īpaši šampūni, piemēram, NIVEA Volume Care Shampoo, stiprina matu struktūru ar kertīnu un piešķir matiem lielāku apjomu.
  • Vasarā jums vajadzētu mazgāt matus biežāk. Sviedri padara matus taukainus, un tas nekādi nenāk par labu matu apjomam.
  • Vēl jūs varat izmantot sauso šampūnu, kas atsvaidzina matus. Tā pulverveida konsistence piešķir matiem lielāku apjomu pie matu augšanas līnijas.
  • Pārbaudiet, vai jūsu šampūns ir piemērots tieši jūsu matu tipam.
0137_HC_the_easy_way_to_get_more_volume_section_2_1
Kondicionieri matu apjoma palielināšanai, piemēram, NIVEA Volume Care īpaši labi derēs lūstošiem matiem. Šis kondicionieris mitrina matus un piešķir tiem lielāku apjomu pēc mazgāšanas.

Padomi pēc matu mazgāšanas

Tagad ir laiks ieveidot jūsu matus: ar NIVEA Volume Care matu veidošanas putu palīdzību pat gari un taisni mati iegūs lielāku apjomu. Vienkārši iemasējiet nelielu putu daudzumu pie matu augšanas līnijas un žāvējiet matus ar matu fēnu, lietojot apaļo matu suku. Tas matiem piešķirs tūlītēju apjoma efektu. Pētījumi parāda, ka arī neliela galvas masāža dara brīnumus: tāpēc, žāvējot matus ar fēnu, pamasējiet galvas ādu ar nelielām apļveida kustībām. Tādējādi pie matu augšanas līnijas palielināsies matu apjoms. Eksperti turklāt iesaka lietot  matu fēnu ar difuzoru, ar kuru var izveidot apjomu cirtainiem matiem.
0137_HC_the_easy_way_to_get_more_volume_section_2_2
Ja jūs ķemmējat matus pretēji to dabiskajam augšanas virzienam, tad saknītes nedaudz iztaisnojas, un uzreiz rodas lielāks apjoms.
0137_HC_the_easy_way_to_get_more_volume_section_2_3
Jūsu mati iegūs lielāku apjomu, ja to žāvēšanai ar fēnu izmantosiet lielu, apaļu matu suku un nobeigumā lietosiet nedaudz matu lakas, – lūk, jūsu jaunais matu sakārtojums ir gatavs!

Matu veidošana: mazāk ir labāk

Nenoslogojiet savus matus ar matu veidošanas līdzekļiem. Šeit vietā ir vecais teiciens: mazāk ir labāk. Pārāk daudz matu veidošanas putu un citu līdzekļu nospiež matus uz leju un padara tos nokarenus un pieplakušus. Toties lielāku apjomu var panākt ar nelielu daudzumu matu lakas – vienkārši iestrādājiet to matos virzienā no apakšas uz augšu, īsi izsmidzinot. Tā tiks paceltas atsevišķas šķipsnas un samazināsies matu elektrizēšanās. 

Ja gadiem esat nēsājis(-usi) celiņu galvas vienā pusē, tad ir vērts pamēģināt nelielas stila pārmaiņas: vienkārši izveidojiet celiņu otrā galvas pusē. Tādējādi saknītes atkal iztaisnosies, piepacels matus pie to augšanas līnijas un matiem uzreiz būs lielāks apjoms.

Skaistākie matu sakārtojumi ar palielinātu apjomu

Lieliskus matu sakārtojumus ar palielinātu apjomu ir viegli atdarināt – gūstiet iedvesmu no mūsu piemēriem!

Kārdinošie ruļļi: lielāks apjoms, lietojot matu rullīšus vai Velcro rullīšus

Lai mati nebūtu „jāuzkasa”, jūs tikpat labi varat lietot matu rullīšus: ieveidojiet lielas matu šķipsnas ar apaļajiem ruļļiem vai Velcro rullīšiem, izžāvējiet matus ar fēnu un nogaidiet aptuveni 20 minūtes. Pēc tam izņemiet matu rullīšus un rūpīgi izkārtojiet cirtas. Nobeigumā jūs varat fiksēt savu centienu rezultātu ar matu laku, lai jūsu matu sakārtojums labi turētos.

Viltībiņa apjoma panākšanai: pretējā virzienā „uzkasīti” mati

Eleganti uz augšu sakārtotiem matiem vai mākslīgajām copītēm Eimijas Vainhausas stilā mati tiek „uzkasīti” pretējā virzienā. Lai pārliecinātos, ka mati netiek bojāti pārāk daudz, matu apakšējā kārta ir „jāuzkasa” lēni un uzmanīgi. Svarīgi: nekad neplēsiet matus pretējā virzienā un ļoti strauji! Tiklīdz esat panākuši nepieciešamo apjomu, matu virskārtu pārķemmējiet uz aizmuguri. Ja jūsu matiem ir tendence šķelties, tad šis matu sakārtojums nebūs jums piemērots, vai arī jūs varat mēģināt „uzkasīt” matus ļoti uzmanīgi un tikai pie pašas matu augšanas līnijas.