Matu kopšanas padomi ikdienai

Neatkarīgi no tā, vai jums ir īsi vai gari, cirtaini vai taisni mati, mēs jūsu matiem vēlam to labāko! Lai jūsu mati būtu skaisti un veselīgi, galvenais priekšnoteikums ir tieši jūsu matu vajadzībām pielāgota kopšana.

Mazgāšana, žāvēšana, veidošana: ideāla matu kopšana

Ne visiem matu tipiem ir vienādas vajadzības. Ir noderīgi uzzināt savu matu tipu, lai jūs varētu pielāgot savu matu kopšanas procedūru savai matu struktūrai. Taču turpmāk sniegtie padomi būs praktiski un attieksies uz matu kopšanu vispār.

Matu kopšanas padomi cirtām un apjomam

Ne tikai jūsu ķermenim un sejai ir nepieciešama mitrināšana; arī jūsu mati var kļūt sausi un pūkaini.

Tāpēc jums vienmēr vajadzētu pieskaņot savu matu kopšanas procedūru savam matu tipam un lietot tādus NIVEA matu kopšanas līdzekļus, kas atbilst jūsu individuālajām vajadzībām. 

Cirtainiem matiem no dabas ir nepieciešami līdzekļi, kuri satur vairāk barojošo lipīdu, salīdzinot ar taisniem matiem. Tāpēc reizi nedēļā lietojiet barojošu masku. 

Tādu jūs pati varat izgatavot ļoti vienkāršā veidā.
 
Sajauciet kopā nedaudz saspaidīta avokado, ēdamkaroti jogurta un tējkaroti hohobas eļļas un iemasējiet maisījumus matos. Pēc stundas rūpīgi izskalojiet šo matu masku. Jūsu mati uzreiz izskatīsies spīdīgāki un gludāki. Papildus jums vajadzētu izveidot pašai savu matu kopšanas rituālu. Pēc matu mazgāšanas ieklājiet matos nedaudz kondicioniera un pēc iespējas centieties neizmantot matu žāvēšanas fēnu. Pārliecīgs karstums var sabojāt matu struktūru.
0126_HC_hair_care_tips_for_everyday_intro_1
Ja jūs steidzaties, tad ātri izžāvējiet matus taisnā virzienā no augšas līdz apakšai, lietojot matu suku. Tādējādi matu struktūra tiks iztaisnota.

Nevarat savaldīt matus? Lieliski!

Pat ja jums ir biezi un nesavaldāmi mati, nekrītiet izmisumā! Jo šādus matus var pārvērst burvīgās lokās. Lai jūsu mati saņemtu tiem nepieciešamo barošanu, jums ik dienu vajadzētu lietot matu kondicionieri un ļaut saviem matiem izžūt dabiskā veidā. Nobeigumā jūs varat iemasēt matu galos nelielu daudzumu krēma vai matu veidošanas putu, lai atsevišķas matu šķipsnas „nelektu ārā”.

Turklāt, ja jūsu mati ir cirtaini, bet bieži izskatās bezformīgi, jo tiem trūkst mitruma, noderēs jebkuras NIVEA matu putas. To mitrinošā ķīmiskā formula, kuras sastāvā ir pantenols, apstrādā katru šķipsniņu atsevišķi un piešķir matiem atsperīgumu.

Matu maska zīdainiem un veselīgiem matiem

Mati izskatās veselīgi vienīgi tad, ja tie spīd un ir apjomīgi. Taču bieži mūsu matiem pietrūkst barības vielu un atsperīguma, un tie izskatās lūstoši un blāvi.

Palīdzēs matu kopšana ar dabīgajām eļļām: īpaši labi iedarbojas mandeļu, hohobas un argāna eļļas. Pirms matu mazgāšanas uzklājiet dažas pilītes eļļas pie matu augšanas līnijas un visā matu garumā. 

Lai ļautu galvas ādai un matiem pilnībā uzsūkt barības vielas, nogaidiet stundu un tikai tad izmazgājiet eļļu. Pēc šādas procedūras jūsu mati uzreiz būs zīdaini un vigli ķemmējami.

0126_HC_hair_care_tips_for_everyday_intro_2

Izsmalcināts mirdzums, svaigs un veselīgs spīdums

Pilnā krāšņumā: mati mirdz, ja to kopšana ir pareiza. Fantastiski matu kopšanas līdzekļi ir atrodami ne tikai aptiekā, bet arī jūsu ledusskapī.

Īsumā: matu kopšanas padomi katrai dienai

0126_HC_hair_care_tips_for_everyday_section_2

Kāpēc ir nepieciešams kopt matus?

Lai jūsu mati būtu patiešām spīdīgi un veselīgi, neatkarīgi no jūsu vecuma, galvenais ir nodrošināt tiem pareizu kopšanu.

Vērā ņemami sīkumiņi katrai dienai

  • Ja izmantosiet pareizu matu žāvēšanas metodi, tad iegūsiet tūlītēju apjomu: 
    žāvējiet matus ar fēnu pretēji matu augšanas virzienam. Tas pacels matu saknes un matus pie matu augšanas līnijas.
  • Novājinātiem un bojātiem matiem ir jāpievērš īpaša uzmanība. Lutiniet tos ar barojošām matu maskām, piemēram, lietojiet dziļās reģenerācijas Intense Care and Repair šampūnu un pēc iespējas izvairieties no termiskas matu žāvēšanas.
  • Pārliecinieties, vai jūs izmantojat pareizus matu kopšanas līdzekļus! Jūsu mati vislabāk varēs saglabāt savu veselību, ja lietosiet atbilstošus šampūnus un kondicionierus.

Dabisks apjoms: matu sakārtojuma norādes

Pakāpeniska zirgaste: matu sakārtojuma norādes

Matu sakārtojumi dažādiem matu tipiem

Ikviena sieviete ir unikāla, tāpēc arī viņas stilam vajadzētu būt unikālam. Ir tūkstošiem veidu, kā panākt, lai jūs un jūsu mati būtu vislabākajā formā. Jūsu frizieris jums palīdzēs izvēlēties jūsu sejai piemērotu frizūru, kā arī atbilstošāko matu krāsu. Ja jutīsieties labi, tad arī izskatīsieties fantastiski! 

How to care for your hair

Easy hair routine for beautiful tresses