Sieviete

Kā dienas un nakts krēms viens otru ideāli papildina

Diena atšķiras no nakts

Jūsu ādai ir savs bioloģiskais ritms. Bet kā var zināt, kurā brīdī ir nepieciešama noteikta kopšana? Ja lietosiet pareizus dienas un nakts krēmus, tad jūsu āda saņems optimālu kopšanu 24 stundas diennaktī.

Aizsardzība un kopšana visu diennakti

Ikviena diena sievietes dzīvē ir atšķirīga, un tai ir savs ritms. Tāpēc jums ir nepieciešama regulāra ādas kopšana. Dienas laikā jūsu āda ir jāaizsargā pret negatīvu apkārtējās vides ietekmi. Savukārt naktī ir jāsekmē ādas atjaunošanās process.

Dienas un nakts krēms: aizsardzība un reģenerācija

Dienas gaitā jūsu sejai ir nepieciešama mitrināšana un aizsardzība: 

  • Uzklājiet dienas krēmu no rīta, pēc sejas ādas attīrīšanas. Jūsu dienas krēms mitrinās ādu un darbosies kā aizsargs pret apkārtējās vides ietekmi.
  • Dienas krēms, kas satur antioksidantus, neitralizē brīvos radikāļus un aizsargā ādas šūnas pret oksidatīvo stresu.
  • Vai dienas laikā jūs daudz izejat ārā? Ja tā, tad lietojiet krēmu ar saules aizsargfaktoru. Tas aizsargās jūsu ādu pret sauli un novērsīs saules izraisītu ādas novecošanos.
  • Tonētie dienas krēmi liek jūsu sejas ādai izskatīties īpaši svaigai un gludai.
  • Uzziniet vairāk par to, kurš dienas krēms ir piemērots jūsu ādas tipam, šeit!
Naktī „pilnā gaitā” notiek šūnu reģenerācija, un jūsu āda īpaši labi uzņem mitrinošās sastāvdaļas:

  • Pēc rūpīgas ādas attīrīšanas uz sejas un uz kakla uzklājiet nakts krēmu. Nakts krēmi parasti ir barojošāki un sekmē ādas dabīgo atjaunošanos.
  • Pretēji dienas krēmiem nakts krēmi nesatur saules aizsargfaktoru. Tāpēc dienas krēmu ir lieki lietot uz nakti, jo naktī saules aizsargfaktors nav nepieciešams.

Dienas krēms: „aizsargvairogs” pret saules stariem

Ādas kopšana pa dienu: UV aizsardzība

Saules gaisma ir viens no galvenajiem ādas priekšlaicīgas novecošanās cēloņiem. Tāpēc jums vajadzētu lietot dienas krēmu ar saules aizsargfaktoru, piemēram, NIVEA pretgrumbu dienas krēmu visiem ādas tipiem.

Kā jūsu āda atjaunojas, kamēr jūs guļat

Nakts krēmi bagātīgi satur barojošas sastāvdaļas, jo  tad, kad pie miera dodamies mēs, mūsu ādai sākas „darba laiks”. Laikā, kad mēs guļam, izdalās dažādi hormoni (un ne tikai tie), kuri atbild par šūnu reģenerāciju. Turklāt arī asinsrite un barības vielu apgāde notiek daudz intensīvāk nekā dienā. Nakts krēma lietošana apvienojumā ar veselīgu miegu veicina ādas atjaunošanos. Ādas kopšanas līdzekļos, kurus lieto uz nakti, ļoti svarīgas ir arī pretnovecošanās sastāvdaļas. NIVEA Cellular pretnovecošanās nakts krēms, kura sastāvā ir šūnas aktivizējošas sastāvdaļas, veicina ādas dabīgo reģenerācijas procesu, atjauno ādu un padara ādas izskatu jauneklīgāku.

Dienas un nakts krēms: sejas āda kļūst skaista

Lai pilnvērtīgi parūpētos par savu ādu, nepietiek tikai ar dienas un nakts krēmu. Jo āda ap acīm ir īpaši plāna un jutīga. Barojošs acu krēms ar mitrinošajām sastāvdaļām palīdzēs novērst sīkās krunciņas un grumbas.

Dienas un nakts krēms: pielāgots jūsu ādas vajadzībām

Veiksmes noslēpums slēpjas ne tikai šo līdzekļu sastāvdaļās, bet arī tajā apstāklī, ka dienas, nakts un acu krēmam ir atšķirīga konsistence. Pareizs dienas krēms ir viegls, ātri uzsūcas un piešķir ādai matētu izskatu. Tāpēc tas ir ideāls pamats dekoratīvajai kosmētikai. Pretēji dienas krēmam nakts krēms ir barojošāks un viskozāks.

Tas saglabājas uz ādas ilgāku laiku un tāpēc iedarbojas visas nakts garumā. Jutīgā acu zona tiek mitrināta ar vieglas tekstūras līdzekļiem. Jūsu acu krēmam ir ātri jāuzsūcas un jābūt arī intensīvi mitrinošam. NIVEA Q10 Plus pretgrumbu acu krēms ir ļoti atbilstošs lietošanai gan dienā, gan uz nakti: tas atvēsina ādu un samazina pietūkumu.

Acu krēma aizsardzība

Acu krēms

Jūsu sejas āda dienu un nakti tiek aizsargāta ar jūsu ādai atbilstošiem dienas un nakts krēmiem. Taču arī jutīgajai ādai ap acīm jāpievērš īpaša uzmanība. Lietojiet acu krēmus, kuri satur tādas sastāvdaļas kā hialuronskābe un koenzīms Q10.

Izgulieties, lai izskatītos skaisti!

Veselīgs miegs

Katru nakti jums „skaistuma miegam” būtu nepieciešams izbaudīt  7 līdz 8 stundas miega. Jūsu miegs būs labāks, ja jūsu pēdējā maltīte būs ieturēta un kafijas tase izdzerta 2–3 stundas pirms došanās uz gultu. Uzmanieties, lai istabā nebūtu apkures sausināts gaiss – tas sausina arī ādu!