Celulīts Galvene

Ardievas celulītam: piesakām karu nemīlamajām ādas iedobītēm!

Padomi gludai un tvirtai ādai
Gluda un maiga āda – tādu vēlas vairums sieviešu. Pareizi vingrojot un lietojot atbilstošus krēmus, jūs varat padarīt savu ādu atkal tvirtu.

Vingrojumi un pareiza kopšana gludākai ādai

Šortu vai skaistu svārciņu valkāšana vasarā nesniedz nekādu prieku, ja uz jūsu kājām ir redzamas netīkamās celulīta iedobītes. Tāpēc pieveiciet celulītu savlaicīgi – savediet kārtībā savas kājas un dibenu, izpildot īpašu vingrinājumu programmu un ņemot vērā mūsu ādas kopšanas padomus!
Ejot dušā, pārmaiņus izmantojiet aukstu un siltu ūdeni. Aukstā ūdenī asinsvadi sašaurinās, bet vēlāk siltā ūdenī tie paplašinās. Tas veicina asinsriti, un audi kļūst tvirtāki.

Celulīts – padomi, kā padarīt ādu gludāku un skaistāku

  • Par to, kā novērst celulītu, raizējas patiešām daudzas sievietes.
  • Šīs ādas iedobītes „rada galvassāpes” un nepazūd vienas nakts laikā. Sāciet savu pretcelulīta „kampaņu” jau ziemā, lai jūsu āda būtu gatava un atkal skaista tieši bikini sezonai.
  • Riteņbraukšana, skriešana un kāpšanas trenažieris ir jūsu sabiedrotie ceļā uz labāku izskatu. Tas ir tāpēc, ka sportošana ne vien nostiprina muskuļus, bet arī padara līdzenāku jūsu ādu.
  • Veicot īpašas pretcelulīta aktivitātes,  jūs stiprināsiet savus audus: NIVEA Q10 tvirtinošajam ķermeņa losjonam ir savelkošs un nostiprinošs efekts.
  • Kofeīns paaugstina ādas virsējā slāņa elastību. Skrubis, kura sastāvā ir malta kafija, papildus attīra un stimulē asinsriti šūnās.

Masāža ar augstas kvalitātes sastāvdaļām padara ādu ievērojami līdzenāku.

Viltībiņas tvirtākai ādai – jūsu plāns cīņai pret celulītu

  • Masāža uzlabo asinsriti un stimulē limfas atteci. Masējiet pēcpuses un kāju ādu ar eksfoliējošo cimdu vai pretcelulīta birsti.
  • Ja jums ir paplašinātas vēnas: pirms šādas procedūras noteikti parunājiet ar savu ārstu.
  • Sārmaina vanna aptuveni vienu reizi nedēļā attīrīs un detoksificēs visu organismu. Pievienojiet vannas ūdenim aptuveni četras ēdamkarotes sārmainas sāls un nesteidzoties izbaudiet tās dziedējošo efektu.
  • Mūsu āda ir mūsu organisma spogulis. Ja tā ir veselīga, tā iekšēji mirdz. Ja uzņemsiet daudz vitamīnu un ja jūsu diēta būs sabalansēta, tad to varēs pamanīt! Pieveiciet celulītu no iekšpuses, ēdot pārtiku, kura  nesatur daudz sāls. Sāls uzsūc organismā esošo ūdeni, un tā rezultātā audi ir uztūkuši. Sāls vietā lietojiet aromātisko augu garšvielas.
  • Dārzeņi, kuri satur daudz kālija, piemēram, brokoļi, pākšaugi un spināti, arī palīdz izdalīt lieko šķidrumu no audiem.

Nostipriniet savu ādu pat dušas laikā

Jūsu ādas elastības veicināšanas programma sākās rīta dušas laikā. Papildiniet ūdens temperatūras maiņu ar nostiprinošs losjons ķermenim NIVEA Q10 energy + ādas elastības veicinošu efektu. Kvalitatīvas sastāvdaļas nostiprina un padara ādu ievērojami elastīgu.

TVIRTINOŠI LĪDZEKĻI JŪSU ĀDAI

Regulāra sportošana – labākais veids, kā cīnīties pret celulītu

Sportojot tiek stiprināti muskuļi un dedzināti tauki – ja būsiet kustībā, tad celulītam tiks pieteikts karš.

Piesakiet karu celulītam – regulāri vingrojot, panākumi būs redzami!

Tvirtāki augšstilbi: nogulieties sāniski uz aerobikas paklājiņa un viegli salieciet apakšējo kāju. Tagad iztaisnojiet augšējo kāju un paceliet to uz augšu, izpūšot elpu. Nedaudz paturiet to gaisā un pēc tam atkal nolaidiet, ievelkot elpu. Mainiet puses pēc 20 atkārtošanas reizēm.

Līdzena āda un tvirtākas līnijas jūsu dibenam un kājām

Celulīta izpausmes var samazināt ar dažiem vienkāršiem vingrinājumiem,  ja veicat tos konsekventi. Viss, kas jums nepieciešams, ir aerobikas paklājiņš. Atgulieties uz muguras un paceliet kājas uz augšu. Salieciet abas kājas ceļos tasnā leņķī, lai starp tām būtu rokas platuma atstatums. Tagad paceliet gurnus un izstiepiet uz priekšu vienu kāju. Lēnām aizskaitiet līdz desmit un tad pārmainiet kājas. Pateicoties tikai desmit regulāriem vingrinājuma atkārtojumiem katru dienu, jūsu figūra un ādas stāvoklis manāmi uzlabosies.

ANTI CELLULITE MASSAGE

Quick and easy anti cellulite massage that work

Mūsu ieteikumi jums