Viss, kas jāzina par sejas salvetēm

Micelārā ūdens sejas salvetes maigai

Ir svarīgi pirms došanās gulēt attīrīt sejas ādu, bet jums var traucēt laika trūkums. Uzziniet, kā sejas kopšanu padarīt vienkāršāku, lai jūsu āda vienmēr būtu svaiga un skaista!

Micelāro sejas salvešu pielietošanas zinātniskais pamatojums

Kas ir micelārais ūdens, un kāpēc micellas spēj tik labi nodrošināt maigu ādas attīrīšanu? Mēs palīdzēsim jums iepazīt šo jauno un jau iecienīto sejas attīrīšanas līdzekli!

Kas ir micellas?

Micellas ir mikroskopiski mazas, savstarpēji savienotas molekulas. Šīs molekulas sastāv no ūdeni saistošajām (hidrofilajām) un no taukvielas saistošajām (lipofilajām) daļām.
 Lai no sejas notīrītu gan ūdenī šķīstošus, gan taukvielās šķīstošus netīrumus un dekoratīvo kosmētiku, sejas attīrīšanas līdzeklim ir vajadzīgas šīs abas īpašības. 
Lai veidotos micellas, ir nepieciešams noteikts daudzums virsmas spraigumu samazinošo savienojumu, ko dēvē par virsmaktīvajām vielām. 
Kad tas notiek, šķidrumā esošās molekulas sāk pārkārtoties, un veidojas tas, ko pazīstam kā micellas. 
Šis dabas fenomens tiek izmantots NIVEA kosmētiskajos līdzekļos ar micelāro tehnoloģiju.

Kāda ir micellu iedarbība?

Micellas noņem netīrumus, dekoratīvo kosmētiku, lieko sebumu un citas nevēlamas vielas.

To noslēpums slēpjas to struktūrā. Micellas ir maigas no ārpuses un spēcīgas no iekšpuses. To „ūdeni mīlošā” ārējā daļa notur micellas salvetē, savukārt to „taukvielas mīlošais” centrs pievelk un piesaista netīrumus.

Kāpēc sejas attīrīšanas līdzeklis ir tik svarīgs?

Jūsu sejas āda visu dienu ir pakļauta netīrumiem un baktērijām, kas uz ādas nokļūst, piemēram, nejauši pieskaroties sejai vai lietojot mobilo tālruni.

Netīrumu un dekoratīvās kosmētikas noņemšana neļauj porām nosprostoties, lai jūsu maigā sejas āda vienmēr izskatītos dabiski veselīga un mirdzoša.

Visi runā par micelārajām sejas salvetēm

Uzziniet par to, kā micelārā ūdens attīrošās īpašības apvienojumā ar salvešu lietošanas ērtumu var pilnībā pārvērst jūsu ikdienas sejas attīrīšanas rituālu!

Kā micelārās salvetes atšķiras no parastajām mitrajām salvetēm sejai