Āda pirmajā vietā

Āda pirmajā vietā

Uzņēmumam NIVEA āda vienmēr ir pirmajā vietā. Vairāk nekā 100 gadus mēs esam pētījuši ādu un meklējuši labākās, drošākās un efektīvākās ādas kopšanas formulas. Mēs kā vieni no ādas kopšanas pasaules vadošajiem ekspertiem ar vismodernākajiem ādas izpētes centriem esam uzticīgi cilvēcei un cilvēka ādas dabiskajai veselībai un skaistumam. Rūpes par vidi ir loģiskas sekas, kas izriet no mūsu apņemšanās sagādāt drošu, maigu un efektīvu ādas kopšanu.
hand-in-cream-jar-smiling-woman

NIVEA pazīst ādu...

Ar vairāk nekā 100 gadu pieredzi, gandrīz 2000 zinātniskiem pētījumiem gadā un vairāk nekā 1000 NIVEA ekspertu, kuri strādā tikai pētniecības un attīstības jomā, mums ir dziļa izpratne par ādu un tās ietekmi uz cilvēku labsajūtu. Tikai 2018. gadā vairāk nekā 1900 mūsu patentu tehnoloģiju tika izmantotas NIVEA produktiem vai to turpmākai attīstībai visā pasaulē. Nekad neapmierinoties ar vienkāršu normatīvo aktu ievērošanu, mēs pārsniedzam tiesību aktu prasības, lai nodrošinātu to, ka pat visjutīgākā āda jūt tikai NIVEA pozitīvo, kopjošo pieskārienu. Līdz ar to mūsu sastāvdaļu un produktu drošības kritēriju saraksts ir daudz stingrāks par jebkuriem noteikumiem.
aloe-vera-cream-on-womans-back

…un mums tas patīk.

Atbilstoši mūsu augstajiem ādas veselības un drošības standartiem mēs produktiem izvēlamies sastāvdaļas, kas uztur ādu veselīgu un skaistu, proti, vienmēr meklējam vislabāko un ilgtspējīgāko iespējamo risinājumu, kas ne vienmēr var būt jūsu gaidītais. Dažos gadījumos cilvēka izveidotās sastāvdaļas ir labāk piemērotas ādai un mūsu planētai nekā dabiskas izcelsmes alternatīvas. Lietojiet ēteriskās eļļas: dabīgā versija var radīt ādas kairinājumu vai pat izraisīt alerģiskas reakcijas. Turpretī mūsu sintētiskās ēteriskās eļļas ir maigas pat uz visjutīgākās ādai, nekaitējot ne mums, ne pasaulei.
Atgriezties

Ādas kopšanas būtība

close-up-womans-shoulder
Mūsdienu ādas kopšanas pionierim NIVEA ir vairāk nekā gadsimtu ilga pieredze, palīdzot cilvēkiem viņu ādā justies skaistiem un ērti. Miljoniem patērētāju visā pasaulē ir iecienījuši mūsu produktus un uzticas tiem. Vienmēr cenšoties veidot vislabāko iespējamo ādas kopšanas pieredzi, mēs turpinām attīstīt un uzlabot savas formulas. Mēs ticam ādas kopšanai, kas nodrošina tieši nepieciešamo mūsu ādas veselībai, un izvairāmies no visa, kam pilnībā neuzticamies.

Sastāvdaļās mēs nošķiram “nozīmīgās” un “raksturojošās” vielas. “Nozīmīgās” sastāvdaļas ir kosmētikas pasaules ikdienas varones. Tās nodrošina pamatfunkcijas un palīdz mūsu produktiem vislabāk un uzticamāk rūpēties par ādu. Kā tekstūras veidotāji un emulgatori tie produktus padara gludus, patīkamus pieskārienam un viegli uzklājamus. Kā konservanti tie uztur NIVEA produktu svaigumu un drošumu ilgstošai lietošanai.

“Raksturojošās” sastāvdaļas ir supervaroņi, kas mūsu produktiem piešķir īpašas priekšrocības. Dažas no mūsu “raksturojošām” sastāvdaļām, piemēram, Q10, ir NIVEA atklājumi, kas radīja revolūciju kosmētikas pasaulē. Tie visi palīdz mūsu produktiem nodrošināt īpašu papildu kopšanu, uzlabojot ādas dabisko funkciju. Ne vairāk, ne mazāk.

close-up-skin-leaf-womans-face
people-going-through-field

Jebkura raksturojošā vai nozīmīgā sastāvdaļa, kas nonāk mūsu produktos, ir stingri pārbaudīta un pārsniedz normatīvo aktu prasības. Tādējādi mēs nodrošinām visu mūsu produktu atbilstību visaugstākajiem standartiem un attaisnojam jūsu uzticību NIVEA.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par NIVEA sastāvdaļām? Izpētiet atsevišķās sastāvdaļas un to grupas un uzziniet, kas tās ir, kā darbojas un kāpēc NIVEA tās izmanto.

Atgriezties

Raksturojošās sastāvdaļas

Iepazīstiet supervaroņus, kas NIVEA ādas kopšanu padara tik īpašu! Mūsu raksturojošās sastāvdaļas īpaši rūpējas par ādu. Tās atbalsta un aizsargā ādas dabisko līdzsvaru, neitralizē redzamās ādas novecošanas pazīmes un uzlabo mūsu produktu efektivitāti.

hand-in-cream-jar

Eucerit

Kas ir Eucerit?

Savā ziņā Eucerit ir mūsdienu kosmētikas un visa NIVEA zīmola pamats. Vairāk nekā pirms gadsimta atklātais emulgators kļuva par mūsu ikoniskā NIVEA Creme galveno sastāvdaļu. Eucerit ļauj sajaukt kosmētikas produktu eļļainās un ūdeņainās daļas, darbojoties kā saikne starp eļļainajām un ūdeņainajām sastāvdaļām. Eucerit ir viela, kas dabiski iegūta no vilnas vaska.

nivea-q10

Q10

Kas ir Q10?

Koenzīms Q10 ir molekula, ko ražo mūsu ķermenis. Tas ir svarīgs mūsu šūnu enerģijas metabolismam. Kā enerģijas vairotājs tas palīdz šūnām augt, saglabāt veselību un reģenerēties. Q10 ir arī spēcīgs antioksidants, kas cīnās pret brīvajiem radikāļiem – ļoti reaktīvām molekulām, kas bojā šūnas daudzos līmeņos, tostarp šūnu DNS, olbaltumvielas un lipīdus.

powder-close-up

Kreatīns

Kas ir kreatīns?

Kreatīns ir organisks savienojums, kas veidojas aknās, nierēs un aizkuņģa dziedzerī. Tam ir galvenā loma orgānu enerģijas apgādē, kur tas darbojas kā akumulators, kas piesaista, transportē un izdala enerģiju.

close-up-almonds

Saldo mandeļu eļļa

Kas ir saldo mandeļu eļļa?

Saldo mandeļu eļļa tiek auksti presēta no nogatavojušos mandeļu kodoliem – mandeļu koka saldajiem, mizotajiem augļiem – un pēc tam tiek rafinēta. Zeltainā eļļa ar maigu, saldu riekstu aromātu ir izmantota medicīnā un ādas kopšanā jau daudzus gadsimtus.


Nozīmīgās sastāvdaļas

close-up-oil

Miksēšanas palīglīdzekļi

Nodrošina dažādu sastāvdaļu sajaukšanos tā, lai āda tās optimāli absorbētu (piemēram, ūdens un eļļa)

close-up-green-gel

Tekstūras veidotāji

Veido krēma, losjona vai želejas patīkamo sajūtu un izskatu uz ādas

  • Reoloģiskais modificētājs
  • Šķīdinātāji
  • Matējošs līdzeklis
  • Silikoni
  • Blāvotāji
cream-on-womans-face

Attīrošie līdzekļi

Atbrīvo ādu no piesārņotājiem un/vai noloba to

  • Pīlinga līdzekļi
cream-tips-close-up

Sagatavojošā kopšana

Lai ādu sagatavotu un tai nodrošinātu vissvarīgāko kopšanu ideālā pH līmenī

woman-laughing

UV FILTRI

Aizsargā ādu pret potenciāli kaitīgiem saules stariem

cherry-blossom-close-up

Smaržvielas

Labam produkta izskatam, smaržai vai garšai (lūpu kopšanā)

Atgriezties