Īpaši saudzīgs acu kosmētikas noņemšanas līdzeklis ar tīru hialuronu.

NIVEA maigais šķidrums dekoratīvās acu kosmētikas noņemšanai, kas ir bagātināts ar provitamīnu B5, maigi noņem grimu un skropstu tušu, rūpējoties par Tavām skropstām.

Visiem ādas tipiem

Priekšrocības

Attīrošs
Hyaluron
Hyaluron
Visiem ādas tipiem

1 Apply
Apply to a cotton pad
2 Cleanse
Gently cleanse the eye area

Uzzināt vairāk par šo produktu

Maigais NIVEA šķidrums acu kosmētikas noņemšanai efektīvi attīra ādu ap acīm un rūpējas par Tavu skropstu skaistumu un kopšanu. Produkts ir bagātināts ar provitamīnu B5. Regulāra tā lietošana palīdzēs Tev rūpēties par savu skropstu skaisto izskatu. Pateicoties ādai draudzīgajai formulai, šķidrums maigi kopj un vienlaicīgi mitrina acu zonu. Dekoratīvās acu kosmētikas notīrīšana ir viegla un neizraisa kairinājumu. Dermatoloģiski pierādīta saderība ar ādu. Produkts ir oftalmoloģiski pārbaudīts.

Vienības numurs 81110 (81110-01540-22)

Local registration number 1140820

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Parfum, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Benzethonium Chloride, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Trisodium EDTA, Panthenol, Isosteareth-20, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-8, Poloxamer 124, Aqua

Special Ingredients

Hyaluron
Hyaluron