Skin

Āda

Rūpējieties par savu ādu un uzturiet to mirdzošu un jauku

Lai mēs varētu pienācīgi rūpēties par savu ādu, ir ļoti svarīgi zināt vismaz vienu vai divas lietas par savu ādas tipu. Tas palīdz uzzināt, kāda veida spriedzi jūs regulāri sagādājat savai ādai, un kā rīkoties, lai uzturētu ādas skaistumu. Tāpēc NIVEA cenšas palīdzēt izprast jūsu ādas kopšanas vajadzības ar speciāli izstrādātiem mūsu ekspertu informatīvajiem rakstiem. Palīdzēsim atgūt vai uzturēt jauku ādu, ko vēlaties iegūt, un saglabāt veselīgu izskatu, prieku un komfortu. Mūsu ekspertu ceļveži un norādes piedāvās visus nepieciešamos padomus optimālai ādas kopšanai, gan palīdzot izstrādāt kopšanas režīmu, gan nosakot, no kādām lietām jāizvairās vai kuri produkti ir ideāli piemēroti ādas tipam.

Ir daudz ādas tipu; iemācieties identificēt savējo

Runājot par ādas kopšanu, vispirms ir jāzina savs ādas tips. Vai jums ir āda ar noslieci uz saasinājumiem? Vai jūsu āda ir īpaši jutīga, sausa vai varbūt taukaina? Zinot šīs īpašības, varēsit labāk izvēlēties piemērotu kopšanas kārtību gan rītos, gan vakaros, kā arī ideālus ādas kopšanas produktus, kas neatstās taukainu, sausu vai citu nevēlamu sajūtu. Lai atrastu piemērotākās norādes, varat viegli atlasīt augstas kvalitātes rakstus, kas satur daudz informācijas rakstu par jūs interesējošām tēmām. Jūs varat sakārtot mūsu rakstu izlasi, izmantojot mūsu ērtos filtrus lapas augšdaļā, un atrast piemērotākos padomus, pamatojoties uz ādas tipu, sejas krāsu vai citām īpašībām.

Palīdziet mums, lai varam atrast atbilstošus līdzekļus jūsu unikālajai ādai

Jūsu āda ir tikpat unikāla kā jūs, un ikvienai ādai ir nepieciešama nedaudz – vai dažreiz krasi – atšķirīga kopšana. Atbilstošo produktu vai citu līdzekļu izvēle veselīgas ādas uzturēšanai var noteikt atšķirību starp atdzīvinošu pieredzi un naudas izšķiešanu. Tāpēc ir svarīgi pirms pirkuma zināt, kas nepieciešams. Varam noteikti norādīt pareizo ceļu jūsu ādas vajadzību noteikšanai neatkarīgi no to tipa. Mēs, NIVEA darbinieki, lepojamies ar saviem augstas kvalitātes produktiem un kompetenci personīgās ķermeņa kopšanas jomā.