(0)

BALZAMS-SKRUBIS LŪPU KOPŠANAI AR ORGANISKO ALOE VERA

5.50 ml

Priekšrocības

Kopjošs
Nesatur minerāleļļas
Mitrinošs
E vitamīns
Visiem ādas tipiem
  • Ar organisko aloe vera augļu eļļu un E vitamīnu
  • Ar dabiskas izcelsmes atslāņojošas daļiņas
  • Pēc atslāņošanas nav jānoslauka
  • Piemērots ikdienas lietošanai

Uzzināt vairāk par šo produktu

NIVEA BALZAMS-SKRUBIS LŪPU KOPŠANAI AR ORGANISKO ALOE VERA UN E VITAMĪNU. NIVEA inovatīvais lūpu kopšanas līdzeklis “2 vienā” – lūpu skrubis un kopjošs lūpu balzams. Šī lūpu skrubja formula, kas bagātināta ar organisko aloe vera un E vitamīnu, satur dabiskas izcelsmes atslāņojošas daļiņas. Pēc atslāņošanas nav jānoslauka, jo skrubis izkūst uz lūpām, un tās kļūst mīkstas. LIETOŠANA: 1. Pirms pirmās lietošanas reizes noberzējiet virsējo slāni, lai atsegtu atslāņojošās daļiņas. 2. Uzklājiet lūpām. 3. Saberzējiet lūpas kopā un sajūtiet, cik tās ir mīkstas.

Vienības numurs 88020 (880200154000)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

Special Ingredients

E vitamīns

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Minerāleļļa

Iekļauts: Octyldodecanol, Ricinus Communis Seed Oil, Cera Alba, Hydrogenated Rapeseed Oil, Helianthus Annuus Seed Cera, Butyrospermum Parkii Butter, Hydrogenated Castor Oil, Hydrolyzed Corn Starch, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT, Linalool, Benzyl Alcohol, Aroma, CI 77891, CI 19140, CI 42090