BLACK & WHITE CLEAR ANTIPERSPIRANTS RULLĪTIS

5xANTI formula pret aromātu, sviedriem, traipiem, pārpalikumiem un kairinājumiem. Nodrošina ilgstošu aizsardzību 48 stundu periodā un patīkamu sajūtu ādai.

Size

Visiem ādas tipiem

Priekšrocības

Pretsviedru kopšana
Visiem ādas tipiem

Product Highlights

  • Neatstāj baltas pēdas uz melnām drēbēm
  • Aizsargā pret dzeltenu traipu parādīšanos uz baltām drēbēm
  • Efektīva 48 h antiperspiranta aizsardzība un maiga NIVEA® kopšana
  • Bez alkohola un krāsvielām
  • Dermatoloģiski pierādīta saderība ar ādu

1
Uzklāt uz padušu ādas.
2
Ļaujiet nožūt.
3
Nelietojiet uz sakairinātas vai savainotas ādas.

Uzzināt vairāk par šo produktu

NIVEA Black & White Clear antiperspirants rullītis nodrošina uzticamu aizsardzību 48 stundu periodā un pasargā apģērbu no traipiem. Formula 5 vienā nodrošina aizsardzību pret aromātu, sviedriem, traipiem, pārpalikumiem un kairinājumiem. Āda jūtas patīkami un ir svaiga visu dienu. Šis pretsviedru līdzeklis nodrošina aizsardzību pret baltiem traipiem uz melna apģērba vai dzelteniem traipiem uz balta apģērba. Nesatur etilspirtu. Dermatoloģiskā saderība ar ādu pārbaudīta.

Vienības numurs 82240 (82240-07615-23)

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Spirts (etilspirts), Krāsvielas

Iekļauts: Aqua, Aluminum Chlorohydrate, Isoceteth-20, Paraffinum Liquidum, Butylene Glycol, Glyceryl Isostearate, Laureth-7 Citrate, Palmitamidopropyltrimonium Chloride, Propylene Glycol, PEG-150 Distearate, Linalool, Limonene, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum