BLACK&WHITE INVISIBLE CLEAR ZĪMUĻVEIDA ANTIPERSPIRANTS

50 ml

Short summary

Zīmuļveida antiperspirants. Aizsardzība pret baltiem plankumiem uz melna apģērba un dzelteniem traipiem uz balta apģērba.

Priekšrocības

Pretsviedru kopšana

Visiem ādas tipiem

Normāla āda

Uzzināt vairāk par šo produktu

Zīmuļveida antiperspirants. Aizsardzība pret baltiem plankumiem uz melna apģērba un dzelteniem traipiem uz balta apģērba. Uzticama pretsviedru aizsardzība 48h, kas rūpējas par ādu. Nesatur etilspirtu. Saderība ar ādu dermatoloģiski pierādīta.

Vienības numurs 84153 (84153-07610-32)

Local registration number 1268264

1

Ļaujiet pilnībā nožūt.

2

Nelietojiet uz sakairinātas vai savainotas ādas.

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Aluminum Chlorohydrate, PPG-14 Butyl Ether, Cetyl Palmitate, Hydrogenated Castor Oil, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Parfum, Aluminum Sesquichlorohydrate, C20-40 Alkyl Stearate, Oleth-20, Palmitamidopropyltrimonium Chloride, Steareth-2, Steareth-21, Myristic Acid, Arachidic Acid, Oleic Acid, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Limonene