(0)

ANTIPERSPIRANTS AR RULLĪTI ULTIMATE IMPACT

50 ml

Priekšrocības

Pretsviedru kopšana
Nesatur spirtu
Kopjošs
Visiem ādas tipiem
Normāla āda

Uzzināt vairāk par šo produktu

Jaunais NIVEA Black & White ULTIMATE IMPACT izsmidzināmais pretsviedru līdzeklis nodrošina uzticamu aizsardzību 48 stundu periodā un pasargā apģērbu no traipiem. Jaunā formula 5 vienā nodrošina aizsardzību pret aromātu, sviedriem, traipiem, pārpalikumiem un kairinājumiem. Āda jūtas patīkami un ir svaiga visu dienu. Šis pretsviedru līdzeklis nodrošina aizsardzību pret baltiem traipiem uz melna apģērba vai dzelteniem traipiem uz balta apģērba. Nesatur etilspirtu. Dermatoloģiskā saderība ar ādu pārbaudīta.

Vienības numurs 83490 (834900761530)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Spirts (etilspirts)

Iekļauts: Aqua, Aluminum Chlorohydrate, Isoceteth-20, Paraffinum Liquidum, Butylene Glycol, Glyceryl Isostearate, Parfum, Laureth-7 Citrate, Palmitamidopropyltrimonium Chloride, Propylene Glycol, PEG-150 Distearate, Dilauryl Thiodipropionate, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone,Linalool,Geraniol,Benzyl Alcohol, Dilauryl Thiodipropionate, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Geraniol, Benzyl Alcohol