Atsvaidzinoša dušas želeja FRESH BLENDS WATERMELON

300 ml

Priekšrocības

benefits-cleansing
Attīrošs
benefits-refreshing
Atsvaidzinošs
Kokosrieksts
Piparmētru ekstrakts
Visiem ādas tipiem
  • Refreshing shower
  • Healthy & fresh skin
  • Kind on skin and planet
  • 98% biodegradable formula
  • 90% naturally derived ingredients
  • Vegan formula – no animal or animal derived ingredients
  • Bottle made of 100% recycled PET plastic

Uzzināt vairāk par šo produktu

NIVEA Fresh Blends atsvaidzinošās dušas avenes sniedz jums skaistu un rasotu ādu visu dienu. Izrādiet kaut nedaudz mīlestības savai ādai un planētai! No dabiski iegūtām sastāvdaļām, augļu un augu piena ekstrakti veselīgai un svaigai ādai. Darbojas harmonijā ar ādas mikrobiomu. Mikroplastikātu nesaturoša formula atbilstoši ANO Vides programmas definīcijai. 90% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu*. Mūsu pudele ir izgatavota no 97% pārstrādātas PET plastmasas. * No dabas iegūtās sastāvdaļas pēc apstrādes saglabā +50% dabiskā stāvokļa, tostarp pēc apstrādes ar ūdeni. Tikai ārīgai lietošanai. NEDZERT. GLABĀT BĒRNIEM NEPIEEJAMĀ VIETĀ

Brīdinājums.

DO NOT DRINK/ KEEP OUT OF REACH OF CHILDREN

Vienības numurs 85576 (85576-09590-71)

1Wet skin

Take a shower and wet your skin thoroughly

2Apply

Apply the shower gel to your whole body

3Massage

Massage the shower gel into your skin

4Rinse

Rinse the residue off thoroughly before patting yourself dry

Special Ingredients

Kokosrieksts

Piparmētru ekstrakts

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Sodium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Citrullus Lanatus Fruit Extract, Mentha Piperita Leaf Extract, Cocos Nucifera Fruit Extract, Hydrogenated Lecithin, Glycerin, Citric Acid, Glycol Distearate, Laureth-4, Propylene Glycol, Sodium Sulfate, Denatonium Benzoate, Sodium Benzoate, Trisodium EDTA, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Parfum, CI 10316, CI 42090, CI 61570, CI 15985.