KOPJOŠA DUŠAS EĻĻA NIVEA NATURAL OIL

200 ml

Priekšrocības

Intensīva kopšana

Eļļa

Sausa āda

Uzzināt vairāk par šo produktu

Dušas eļļa NIVEA Natural Oil nodrošina intensīvu kopšanu un lieliski mitrina ādu. Tās samtainā formula, kas satur 55 % dabisko ēterisko eļļu, ieskauj ķermeni krēmīgās putās, atstājot patīkamu sajūtu, ka āda ir gluda un maiga visas dienas garumā. Liegais, siltais aromāts raisa labpatiku un liek Tev justies kā no jauna piedzimušai! Tava āda ir pabarota, atpūtusies, gluda un skaista visu dienu. Šī īpašā dušas eļļa atklāj jaunu dimensiju sausas ādas kopšanā.

Brīdinājums.

Important: Rinse off after use. Remove any spillages from the shower tray or bath to avoid slipping. If product comes into contact with the eyes, rinse immediately with clean water.

Vienības numurs 80828 (80828-07600-60)

Special Ingredients

Eļļa

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Glycine Soja Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Laureth-4, Cocamide DEA, Parfum, Citric Acid, Aqua, BHT, Propyl Gallate, Limonene, Linalool, Citronellol, Coumarin, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Farnesol, Geraniol