ATTĪROŠS MICELĀRAIS ŪDENS AR AMINOSKĀBI UN OKEĀNA AĻĢĒM KOMBINĒTAI ĀDAI

Kombinēta āda

Priekšrocības

Attīrošs
Ocean Algae
Jūras aļģes
Kombinēta āda

Product Highlights

  • Efektīvi noņem dekoratīvo kosmētiku un netīrumus.
  • Dziļi attīra ādu.
  • Nodrošina matējošu iedarbību.

1
Ar micelārajā ūdenī samitrinātu vates spilventiņu maigi notīriet seju, aizvērtas acis un lūpas.
2
Nav jānoskalo.

Uzzināt vairāk par šo produktu

0% ATLIKUMU. Sejai, acīm, lūpām. Piemērots jutīgai ādai. 1. Efektīvi noņem dekoratīvo kosmētiku un netīrumus. 2. Dziļi attīra ādu. 3. Nav jāieberzē. 4. Nodrošina matējošu iedarbību. 5. Atbrīvo ādu no netīrumiem. Nesatur smaržvielas. 95%sastāvdaļu ir dabiskas izcelsmes – tostarp ūdens, un sastāvā nav iekļauta mikroplastmasa saskaņā ar ANO Vides programmas prasībām. Pudelīte izgatavota no 97% pārstrādāta materiāla, izņemot vāciņu, etiķeti un ieliktni.

Vienības numurs 82581 (82581-01540-23)

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Aromāts

Iekļauts: Aqua, Alcohol Denat., Poloxamer 124, Glycine, Fucus Vesiculosus Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycerin, Sorbitol, Caprylic/Capric Triglyceride, Decyl Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Propylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trisodium EDTA, Polyquaternium-10, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, BHT

Special Ingredients

Ocean Algae
Jūras aļģes