ENERĢIZĒJOŠS MICELĀRAIS ŪDENS AR AMINOSKĀBĒM UN 3 VEIDU ANTIOKSIDANTIEM VISIEM ĀDAS TIPIEM

NIVEA „ENERGY“ MICELĀRAIS ŪDENS. Sastāvs ar trīs antioksidantiem: C vitamīnu, niacinamīdu un dzērvenēm.

Size

Visiem ādas tipiem

Priekšrocības

Attīrošs
Uzmundrinošs
Atsvaidzinošs
C vitamīns
B3 vitamīns
Visiem ādas tipiem

Product Highlights

  • Efektīvi noņem kosmētiku
  • Maigi, bet dziļi attīra ādu
  • Nodrošina veselīgu mirdzumu
  • Atdzīvina ādu

1
Ar micelārajā ūdenī samitrinātu vates spilventiņu maigi notīriet seju, aizvērtas acis un lūpas.
2
Nav jānoskalo.

Uzzināt vairāk par šo produktu

0% ATLIKUMU. Sejai, acīm, lūpām. Piemērots jutīgai ādai. Sastāvā ir 3 veidu antioksidanti: C vitamīns, niacinamīds un dzērveņu ekstrakts. 1. Efektīvi noņem dekoratīvo kosmētiku un netīrumus. 2. Maigi attīra. 3. Nav jāieberzē. 4. Mitrina ādu. 5. Atjaunina ādu. Nesatur smaržvielas. 95% sastāvdaļu ir dabiskas izcelsmes – tostarp ūdens, un sastāvā nav iekļauta mikroplastmasa saskaņā ar ANO Vides programmas prasībām. Pudelīte izgatavota no 97% pārstrādāta materiāla, izņemot vāciņu, etiķeti un ieliktni. SADERĪBA AR ĀDU UN ACĪM DERMATOLOĢISKI UN OFTALMOLOĢISKI APSTIPRINĀTA.

Vienības numurs 94244 (94244-01540-23)

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Aromāts

Iekļauts: Aqua, Poloxamer 184, Arginine HCL, Glycine, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Vaccinium Macrocarpon Fruit Juice, Citrus Sinensis Fruit Extract, Glycerin, Decyl Glucoside, Sodium Cocoamphoacetate, Disodium Cocoyl Glutamate, 1,2-Hexanediol, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Citric Acid, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Special Ingredients

C vitamīns
B3 vitamīns