HYDRA SKIN EFFECT MITRINOŠS DIENAS GELS

Size

Visiem ādas tipiem

Priekšrocības

Mitrinošs
Hyaluron
Hyaluron
Visiem ādas tipiem

Product Highlights

  • Nodrošina mitrināšanu 72 h un atjauno ādas mitrumu no iekšienes
  • Nodrošina atsvaidzinātas, dzīvīgas un tvirtas ādas sajūtu.
  • Vieglā gela tekstūra izkūst uz ādas, neatstājot taukainus atlikumus

1
Apply this lightweight gel daily on your cleansed face by gently massaging in small circles, avoiding direct eye contact.

Uzzināt vairāk par šo produktu

Šī inovatīvā vieglās gela tekstūras formula ir bagātināta ar tīru hialuronskābi [HA], kas aktivizē pašas ādas hialurona ražošanu*: • Nodrošina mitrināšanu 72 h un atjauno ādas mitrumu no iekšienes. • Nodrošina atsvaidzinātas, dzīvīgas un tvirtas ādas sajūtu. • Vieglā gela tekstūra izkūst uz ādas, neatstājot taukainus atlikumus. Lietojiet ikdienā uz attīrītas sejas ādas, izvairoties no saskares ar acīm. Lai uzlabotu rezultātu, lietojiet pēc NIVEA HYDRA SKIN EFFECT īpaši mitrinošā seruma. SADERĪBA AR ĀDU DERMATOLOĢISKI PIERĀDĪTA. *tests in vitro.

Vienības numurs 94201 (94201-01540-20)

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., Tapioca Starch, Cetearyl Isononanoate, Isopropyl Palmitate, Squalane, Sodium Polyacrylate, Sodium Hyaluronate, Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum, Carbomer, Sodium Sulfate, Phenoxyethanol, Parfum, CI 42090

Special Ingredients

Hyaluron
Hyaluron