BALZAMS-SKRUBIS AR ORGANISKO MEŽROZĪŠU AUGĻU EĻĻU

Visiem ādas tipiem

Priekšrocības

Kopjošs
Nesatur minerāleļļas
Mitrinošs
E vitamīns
Visiem ādas tipiem

Product Highlights

  • Ar organisko mežrozīšu augļu eļļu un E vitamīnu
  • Ar dabiskas izcelsmes atslāņojošas daļiņas
  • Pēc atslāņošanas nav jānoslauka
  • Piemērots ikdienas lietošanai

Uzzināt vairāk par šo produktu

NIVEA BALZAMS-SKRUBIS LŪPU KOPŠANAI AR ORGANISKO MEŽROZĪŠU AUGĻU EĻĻU UN E VITAMĪNU. Šī lūpu skrubja formula, kas bagātināta ar organisko mežrozīšu augļu eļļu un E vitamīnu, satur dabiskas izcelsmes atslāņojošas daļiņas. NIVEA inovatīvais lūpu kopšanas līdzeklis “2 vienā” – lūpu skrubis un kopjošs lūpu balzams. Šī lūpu skrubja formula, kas bagātināta ar organisko aloe vera un E vitamīnu, satur dabiskas izcelsmes atslāņojošas daļiņas. Pēc atslāņošanas nav jānoslauka, jo skrubis izkūst uz lūpām, un tās kļūst mīkstas. LIETOŠANA: 1. Pirms pirmās lietošanas reizes noberzējiet virsējo slāni, lai atsegtu atslāņojošās daļiņas. 2. Uzklājiet lūpām. 3. Saberzējiet lūpas kopā un sajūtiet, cik tās ir mīkstas.

Vienības numurs 88023 (88023-01540-00)

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Minerāleļļa

Iekļauts: Octyldodecanol, Ricinus Communis Seed Oil, Cera Alba, Helianthus Annuus Seed Cera, Butyrospermum Parkii Butter, Hydrogenated Castor Oil, Aroma, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Neohesperidin Dihydrochalcone, BHT, Benzyl Alcohol, Citronellol, CI 15850

Aktīvās sastāvdaļas: Vitamin E

Special Ingredients

E vitamīns