ATVĒSINOŠA SKŪŠANĀS ŽELEJA

Atvēsinošā skūšanās želeja radīta vīriešu jutīgajai ādai. Tā neizraisa kairinājumu vai dedzināšanas sajūtu, mitrina un atvēsina skūšanās laikā.

Jutīga āda

Priekšrocības

Nesatur spirtu
Kumelīšu ekstrakts
Jutīga āda

Product Highlights

  • Aizsargā ādu no kairinājuma skūšanās laikā, pateicoties Ultra Glide tehnoloģijai
  • Kopj ādu pirms skūšanas un sniedz tai atvēsinošu sajūtu
  • Bez alkohola, bez dedzināšanas sajūtas
  • Mīkstina rugājus, atvieglojot precīzu skūšanu tuvu ādai
  • Saderība ar ādu apstiprināta lietošanā vīriešiem ar jutīgu ādu

1
Take a small bit of gel on your palms and massage directly on your wet face.

Uzzināt vairāk par šo produktu

Atvēsinoša skūšanās želeja NIVEA Men® Sensitive ir paredzēta jutīgai ādai. Želeja aizsargā ādu no kairinājuma skūšanās laikā un, pateicoties atvēsinošajai formulai, padara skūšanos ērtu un patīkamu. Tās formula ir bagātināta ar kumelītēm un jūras aļģu ekstraktu, pateicoties tam želeja attīra ādu un mīkstina rugājus, nodrošinot precīzu skūšanu tuvu ādai. Želeja padara sejas ādu veselīgu un koptu, bez kairinājuma un apsārtuma. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, pēc skūšanās lieto arī citus NIVEA Men® Sensitive līnijas kosmētikas līdzekļus: atvēsinošo losjonu vai balzamu pēc skūšanās Sensitive.

Vienības numurs 88542 (88542-07600-04)

Local registration number 1629141

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Spirts (etilspirts)

Iekļauts: Aqua, TEA-Palmitate, Oleth-20, Isopentane, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Chamomilla Recutita Flower Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Maltodextrin, Hydroxyethylcellulose, Hydroxypropyl Methylcellulose, Laureth-2, PEG-90 Glyceryl Isostearate, Polyisobutene, Isobutane, Piroctone Olamine, BHT, Linalool, Limonene, Parfum, CI 42053

Special Ingredients

Kumelīšu ekstrakts