NOMIERINOŠS LOSJONS PĒC SKŪŠANĀS SENSITIVE

Nomierinošais losjons pēc skūšanās NIVEA Men® īpaši paredzēts tūlītējai sakairinātas ādas nomierināšanai.

Jutīga āda

Priekšrocības

Nesatur spirtu
Nomierinošs
Kumelīšu ekstrakts
Jutīga āda

Product Highlights

  • Atvieglojums no 5 kairinātas ādas pazīmēm: dedzināšanas, apsārtuma, sausuma, savilkuma un niezes
  • Acumirklī atsvaidzina ādu, radot tai gluduma sajūtu
  • Ātri uzsūcas, nav taukains un lipīgs.
  • Dermatoloģiski pārbaudīts vīriešiem ar jutīgu ādu

1
Apply liberally on the shaved area

Uzzināt vairāk par šo produktu

NIVEA Men® nomierinošajam losjonam pēc skūšanās Sensitive ir uzlabota formula ar kumelītēm un alveju, tādēļ tas ātri un efektīvi atbrīvo no dedzināšanas sajūtas pēc skūšanās. Produkts nesatur etilspirtu un nodrošina ādai atsvaidzinājuma un komforta sajūtu. Pieskaroties jūtīgajai ādai, var sajust, cik tā ir kļuvusi gluda. Āda izskatās veselīga un kopta. Produkts ir dermatoloģiski pārbaudīts. Lai panāktu vislabākos rezultātus, lietojiet kopā ar citiem NIVEA Men® līnijas produktiem, kas paredzēti jutīgas ādas kopšanai, piemēram, nomierinošo skūšanās krēmu Sensitive vai mitrionošo hidroželeju jutīgas ādas ikdienas kopšanai.

Vienības numurs 81314 (81314-07600-03)

Local registration number 1191730

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Spirts (etilspirts)

Iekļauts: Aqua, Dipropylene Glycol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Chamomilla Recutita Flower Extract, Hamamelis Virginiana Bark/Leaf Extract, Maltodextrin, Caprylic/Capric Triglyceride, Benzophenone-4, Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol, Trisodium EDTA, Geraniol, Linalool, Limonene, Parfum

Special Ingredients

Kumelīšu ekstrakts