NOMIERINOŠAS SKŪŠANĀS PUTAS SENSITIVE

200 ml

Short summary

Nomierinošas skūšanās putas Sensitive aizsargā jutīgu sejas ādu un sagatavo to komfortablai skūšanai, novēršot dedzināšanas sajūtu.

Priekšrocības

Nomierinošs

Kumelīšu ekstrakts

Jutīga āda

Uzzināt vairāk par šo produktu

Nomierinošas skūšanās putas NIVEA Men® Sensitive aizsargā jutīgo sejas ādu no kairinājuma. To uzlabotā, maigā formula ar kumelīšu un Virdžīnijas burvjulazdas ekstraktu neizraisa ādas dedzināšanas sajūtu. Īpaši vieglā formula nesatur etilspirtu, un tai ir neitrāls aromāts. Putas mīkstina rugājus un nodrošina jutīgai sejas ādai ērtu un precīzu skūšanu. Āda ir gluda, izskatās veselīga un kopta. Izmēģini arī citus Sensitive līnijas kosmētikas līdzekļus: atvēsinošo losjonu pēc skūšanās, vai mitrionošo krēmu Sensitive, kas paredzēts jutīgas ādas kopšanai.

Vienības numurs 81720 (81720-07600-03)

Local registration number 1226611

1 1

Pirms lietošanas sakratīt.

2 2

Turot vertikāli, nospied dozatoru.

3 3

Iemasē produktu mitrā sejas ādā.

4 4

Sāc skūties.

Special Ingredients

Kumelīšu ekstrakts

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Spirts (etilspirts)

Iekļauts: Aqua, TEA-Stearate, Isobutane, Laureth-23, Glycerin, Chamomilla Recutita Flower Extract, Hamamelis Virginiana Bark/Leaf Extract, Maltodextrin, Tocopheryl Acetate, Coco-Caprylate/Caprate, Hydroxypropyl Methylcellulose, PEG-7M, Potassium Stearate, Butane, Propane, Piroctone Olamine, Linalool, Parfum