(0)

MITRINOŠAS SKŪŠANĀS PUTAS ORIGINALS

200.00 ml

Priekšrocības

Mitrinošs

Uzzināt vairāk par šo produktu

Mitrinošās skūšanās putas NIVEA Men® Originals nodrošina rūpīgu un ērtu skūšanu, nepadarot ādu sausu. Īpašā krēmveida formula ar mitrinošām sastāvdaļām un vitamīnu kompleksu palīdz novērst ādas sausumu un mazina sejas ādas saspringuma sajūtu. Ne tikai kopj ādu un uzlabo tās stāvokli, bet arī aizsargā to no mikro iegriezumiem un kairinājuma. Tas ir iespējams, pateicoties modernajai Ultra Glide skūšanās tehnoloģijai. Tā mīkstina rugājus un padara asmeņa slīdēšanu pa ādu daudz drošāku. Produkts ir dermatoloģiski pārbaudīts. Izmēģini arī citus Originals līnijas kosmētikas līdzekļus: želeju, krēmu vai putas cietu bārdas rugāju skūšanai. Tiem ir mitrinošas īpašības, turklāt tie kopj un aizsargā ādu skūšanās laikā.

Vienības numurs 81700 (817000760014)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

11

Pirms lietošanas sakratīt

22

Turot vertikāli, nospied dozatoru.

33

Iemasē produktu mitrā sejas ādā.

44

Sāc skūties.

Special Ingredients

Alveja

Provitamīns B5

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Isobutane, Laureth-23, Triethanolamine, Palmitic Acid, Stearic Acid, Glycerin, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Propylene Glycol, Sorbitol, Coco-Caprylate/Caprate, Hydroxypropyl Methylcellulose, PEG-7M, Myristic Acid, Arachidic Acid, Oleic Acid, Potassium Hydroxide, Butane, Propane, Piroctone Olamine, Limonene, Linalool, Parfum