MITRINOŠAS SKŪŠANĀS PUTAS PROTECT & CARE

200 ml

Short summary

Mitrinošas skūšanās putas Originals palīdz aizsargāt ādu no izžūšanas un spriedzes sajūtas, vienlaikus aizsargājot to no mikro iegriezumiem un kairinājuma.

Priekšrocības

Mitrinošs

Alveja

Provitamīns B5

Visiem ādas tipiem

Uzzināt vairāk par šo produktu

Mitrinošās skūšanās putas NIVEA Men® PROTECT & CARE nodrošina rūpīgu un ērtu skūšanu, nepadarot ādu sausu. Īpašā krēmveida formula ar mitrinošām sastāvdaļām un vitamīnu kompleksu palīdz novērst ādas sausumu un mazina sejas ādas saspringuma sajūtu. Ne tikai kopj ādu un uzlabo tās stāvokli, bet arī aizsargā to no mikro iegriezumiem un kairinājuma. Tas ir iespējams, pateicoties modernajai Ultra Glide skūšanās tehnoloģijai. Tā mīkstina rugājus un padara asmeņa slīdēšanu pa ādu daudz drošāku. Produkts ir dermatoloģiski pārbaudīts. Izmēģini arī citus PROTECT & CARE līnijas kosmētikas līdzekļus: želeju, sejas krēmu vai balzamu pēc skūšanās.

Vienības numurs 81700 (81700-07600-14)

Local registration number 1215430

1 1

Pirms lietošanas sakratīt

2 2

Turot vertikāli, nospied dozatoru.

3 3

Iemasē produktu mitrā sejas ādā.

4 4

Sāc skūties.

Special Ingredients

Alveja

Provitamīns B5

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Isobutane, Laureth-23, Triethanolamine, Palmitic Acid, Stearic Acid, Glycerin, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Propylene Glycol, Sorbitol, Coco-Caprylate/Caprate, Hydroxypropyl Methylcellulose, PEG-7M, Myristic Acid, Arachidic Acid, Oleic Acid, Potassium Hydroxide, Butane, Propane, Piroctone Olamine, Limonene, Linalool, Parfum

Aktīvās sastāvdaļas: Panthenol