MITRINOŠS SKŪŠANĀS KRĒMS PROTECT & CARE

Skūšanās krēms Originals nodrošina ērtu skūšanu tuvu ādai, aizsargājot to no mikro iegriezumiem un ādas kairinājuma.

Visiem ādas tipiem

Priekšrocības

Mitrinošs
Alveja
Provitamīns B5
Visiem ādas tipiem

Uzzināt vairāk par šo produktu

Kopjošais skūšanās krēms NIVEA Men® PROTECT & CARE nodrošina rūpīgu un ērtu skūšanu, nepadarot ādu sausu. Īpašā krēmveida formula ar jūras minerālvielām mīkstina bārdas rugājus un palīdz skūšanu veikt precīzi. Turklāt krēmam piemīt kopjošas īpašības, tas palīdz novērst ādas izžūšanu, kā arī noņem sejas ādas saspringuma sajūtu. Ne tikai uzlabo ādas stāvokli, bet arī aizsargā to no mikro iegriezumiem un kairinājumiem. Intensīvi mitrina ādu. Tas ir iespējams, pateicoties modernajai Ultra Glide skūšanās tehnoloģijai. Tā mīkstina rugājus un padara asmeņa slīdēšanu pa ādu daudz drošāku. Produkts ir dermatoloģiski pārbaudīts.

Vienības numurs 81772 (81772-07600-14)

Local registration number 1237796

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Palmitic Acid, Stearic Acid, Cocos Nucifera Oil, Potassium Hydroxide, Glycerin, Olea Europaea Fruit Oil, Parfum, Dimethicone, Maris Sal, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Cetearyl Alcohol, Myristic Acid, Arachidic Acid, Oleic Acid, Sodium Hydroxide, Limonene, Linalool

Aktīvās sastāvdaļas: Panthenol

Special Ingredients

Alveja
Provitamīns B5