MITRINOŠA SKŪŠANĀS ŽELEJA PROTECT & CARE

Mitrinoša skūšanās želeja Originals palīdz aizsargāt ādu no izžūšanas un saspringuma sajūtas, vienlaikus aizsargājot to no mikro iegriezumiem un kairinājuma.

Visiem ādas tipiem

Priekšrocības

Mitrinošs
Alveja
Provitamīns B5
Visiem ādas tipiem

1 1
Pirms lietošanas sakratīt.
2 2
Turot vertikāli, nospied dozatoru.
3 3
Iemasē produktu mitrā sejas ādā.
4 4
Sāc skūties.

Uzzināt vairāk par šo produktu

Mitrinošā skūšanās želeja NIVEA Men® PROTECT & CARE nodrošina rūpīgu un ērtu skūšanu, nepadarot ādu sausu. Īpašā krēmveida formula ar mitrinošām sastāvdaļām un vitamīnu kompleksu palīdz novērst ādas sausumu un mazina sejas ādas saspringuma sajūtu. Ne tikai kopj ādu un uzlabo tās stāvokli, bet arī aizsargā to no mikro iegriezumiem un kairinājuma. Tas ir iespējams, pateicoties modernajai Ultra Glide skūšanās tehnoloģijai. Tā mīkstina rugājus un padara asmeņa slīdēšanu pa ādu daudz drošāku. Produkts ir dermatoloģiski pārbaudīts. Izmēģini arī citus PROTECT & CARE līnijas kosmētikas līdzekļus: putas, sejas krēmu vai balzamu pēc skūšanās.

Vienības numurs 81760 (81760-07600-14)

Local registration number 1230521

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Palmitic Acid, Triethanolamine, Oleth-20, Isopentane, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Hydroxyethylcellulose, Hydroxypropyl Methylcellulose, Laureth-2, PEG-90 Glyceryl Isostearate, Polyisobutene, Isobutane, Piroctone Olamine, BHT, Limonene, Linalool, Parfum, CI 42053

Aktīvās sastāvdaļas: Panthenol

Special Ingredients

Alveja
Provitamīns B5