SKŪŠANĀS ŽELEJA SILVER PROTECT

Skūšanās želeja Silver Protect atvieglo precīzu un ērtu sejas ādas skūšanu, nodrošinot tai antibakteriālu aizsardzību.

Normāla āda

Priekšrocības

Kopjošs
Sudraba joni
Kumelīšu ekstrakts
Provitamīns B5
Normāla āda

1 1
Samitrini seju ar ūdeni.
2 2
Uzliec nedaudz želejas uz plaukstas un iemasē to sejas ādā.
3 3
Sāc skūties.

Uzzināt vairāk par šo produktu

Skūšanās želeja Silver Protect ar uzlabotu sudraba jonus, kumelītes un Provitamīnu B5 saturošu formulu nodrošina rūpīgu skūšanu un vienlaikus aizsargā ādu no iegriezumiem. Tas ir kosmētikas līdzeklis vīriešiem, kuriem ir svarīga precīza un komfortabla skūšana, neuztraucoties par ādas kairinājumiem un nepatīkamu dedzināšanas sajūtu. Tā antibakteriālās īpašības padara skūšanu vēl drošāku. Kopjošās sastāvdaļas aizsargā ādu un veido uz tās aizsargājošu slāni. Lai iegūtu labākus rezultātus, pēc skūšanās lietojiet papildu kosmētikas līdzekļus no līnijas NIVEA Men® Silver Protect, piemēram, losjonu pēc skūšanās Silver Protect. Izmantojiet arī dušas želeju Silver Protect.

Vienības numurs 81358 (81358-07600-04)

Local registration number 1202930

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, TEA-Palmitate, Oleth-20, Isopentane, Glycerin, Panthenol, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydroxyethylcellulose, Hydroxypropyl Methylcellulose, Laureth-2, PEG-90 Glyceryl Isostearate, Polyisobutene, Propylene Glycol, Isobutane, Citric Acid, Piroctone Olamine, BHT, Limonene, Parfum

Special Ingredients

Sudraba joni
Kumelīšu ekstrakts
Provitamīns B5