CELLULAR EXPERT FILLER ĀDU NOSTIPRINOŠS SERUMS AR TĪRU MIKRO HIALURONSKĀBI

30 ml

Short summary

Priekšrocības

Pretnovecošanās

Nostiprinošs

Hialuronskābe

Glicerīns

Visiem ādas tipiem

Product Highlights

  • Tūlīt atjauno ādas mitruma līmeni un āda kļūst tvirtāka.

Uzzināt vairāk par šo produktu

Serums ar 40 reižu mazākām hialuronskābes molekulām, kas iekļūst dziļākos ādas slāņos*, nodrošinot efektīvāku grumbu aizpildīšanu. Tādējādi tiek atjaunota ādas pašas mitrināšana un āda kļūst gludāka. Pierādīti rezultāti: - Tūlīt atjauno ādas mitruma līmeni un āda kļūst tvirtāka. - Pēc 1 nedēļas āda kļuvusi jūtami stingrāka un gludāka, smalkās līnijas kļūst mazāk redzamas. - Pēc 2 nedēļām ādas tekstūra izskatās izlīdzinātāka, āda ilgstoši tiek mitrināta, lai novērstu jaunu smalko grumbiņu parādīšanos. Piemērotība ādai ir DERMATOLOĢISKI PĀRBAUDĪTA. Piemērots arī jutīgai ādai. * Salīdzinājumā ar makro hialuronskābi NIVEA CELLULAR dienas krēmā.

Vienības numurs 87097 (87097-01540-31)

1 Apply

Katru rītu un vakaru klājiet 4-5 pilienus uz attīrītas sejas un kakla. Ideāls arī kā dekoratīvās kosmētikas bāze.

Special Ingredients

Hialuronskābe

Glicerīns

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Cocoglycerides, 1,2-Hexanediol, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Parfum