CELLULAR EXPERT LIFT 3 ZONU ĀDU PACEĻOŠS SERUMS – SEJAI, KAKLAM UN DEKOLTĒ ZONAI

Size

Visiem ādas tipiem
Nobriedusi āda

Priekšrocības

Pretnovecošanās
Nostiprinošs
Visiem ādas tipiem
Nobriedusi āda

Product Highlights

  • SEJA: paceļ kontūru un acīmredzami samazina grumbas.
  • KAKLS: manāmi nostiprina ādu.
  • DEKOLTĒ ZONA: piešķir ādai tvirtumu.

1
Katru rītu un vakaru uzklājiet uz sejas, kakla un dekoltē zonā.
2
Bakučiolu saturošus produktus lietojiet ne biežāk kā 4 reizes dienā.
3
Izvairieties no iekļūšanas acīs.

Uzzināt vairāk par šo produktu

Serums ar bakučiolu, kas ir zināma kā šūnu atjaunošanos un šūnu pašu kolagēna ražošanu veicinoša sastāvdaļa**, iedarbojas šūnu dziļā līmenī trīs zonās: SEJA: paceļ kontūru un acīmredzami samazina grumbas; KAKLS: manāmi nostiprina ādu; DEKOLTĒ ZONA: piešķir ādai tvirtumu. Pierādīti rezultāti: - 1 nedēļas laikā ādas elastība acīmredzami uzlabojas; - 2 nedēļu laikā ādas struktūra uz sejas, kakla un dekoltē zonā ievērojami nostiprinās 98% sieviešu***. Piemērotība ādai ir DERMATOLOĢISKI PĀRBAUDĪTA. Piemērots arī jutīgai ādai. * 10 reižu augstākas koncentrācijas bakučiola salīdzinājumā ar bakučiolu, kas izmantota NIVEA Cellular Expert Lift dienas un nakts krēmā. ** Testēts uz ādas šūnām. *** Pašnovērtējums, 2 nedēļu ilgs pētījums, kurā piedalījās 101 sieviete; 2022. gads.

Brīdinājums.

Bakučiolu saturošus produktus lietojiet ne biežāk kā 4 reizes dienā. Izvairieties no iekļūšanas acīs.

Vienības numurs 84930 (84930-01540-31)

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., Caprylyl/Capryl Glucoside, Polyglyceryl-4 Caprate, Bakuchiol, Sodium Hyaluronate, Creatine, 1-Methylhydantoin-2-Imide, 1,2-Hexanediol, Xanthan Gum, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Sulfate, Phenoxyethanol, Parfum, CI 16035, CI 15985