LUMINOUS630® ANTISPOT NAKTS KRĒMS

50 ml

Priekšrocības

Vienmērīgs ādas tonis

Visiem ādas tipiem

Jutīga āda

Uzzināt vairāk par šo produktu

1. Nakts laikā: formula ar šūnas aktivizējošo* hialuronskābi atjauno un nostiprina ādu. 2. Pēc 4 nedēļām: LUMINOUS630® padara pigmentācijas plankumus acīmredzami gaišākus. 3. Laika gaitā: izlīdzināts un starojošs ādas tonis, pateicoties LUMINOUS630®, kas acīmredzami samazina pigmentācijas plankumus nakts laikā.

Brīdinājums.

Izvairieties no tiešas saskares ar acīm.

Vienības numurs 94134 (94134-01540-30)

1

Katru vakaru uzklājiet uz attīrītas sejas, kakla un dekoltē zonas.

2

Lai iegūtu vislabākos rezultātus, izmantojiet kopā ar citiem produktiem no NIVEA CELLULAR LUMINOUS630® ANTISPOT produktu līnijas pigmentācijas novēršanai.

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Methylpropanediol, Cocoglycerides, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Distarch Phosphate, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Butyrospermum Parkii Butter, Isobutylamido Thiazolyl Resorcinol, Sodium Hyaluronate, Creatine, 1-Methylhydantoin-2-Imide, Ethylhexylglycerin, Sodium Stearoyl Glutamate, Carrageenan, Xanthan Gum, Sodium Chloride, Trisodium EDTA, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Parfum