DERMA SKIN CLEAR NAKTS PĪLINGS ĀDAI AR NOSLIECI UZ IZSITUMIEM UN NEPILNĪBĀM

Augstas koncentrācijas antibakteriāls sastāvs ar 8% AHA/BHA (Salicilskābes un Glikolskābes) koncentrāciju un Niancinamīdu

Size

Ar tendenci uz ādas nepilnībām
Ar tendenci uz ādas nepilnībām

Priekšrocības

Ar tendenci uz ādas nepilnībām
Ar tendenci uz ādas nepilnībām

Product Highlights

  • Attīra ādu, padara to gaišāku un acīmredzami tīrāku 7 dienu laikā.
  • Acīmredzami samazina izsitumus un plankumus un novērš to atkārtotu parādīšanos.
  • Atbalsta ādas dabisko atjaunošanās procesu.

1
Uzklāt vakarā uz attīrītas sejas ādas vienu reizi dienā.
2
Nenomazgājiet.

Uzzināt vairāk par šo produktu

Augstas koncentrācijas antibakteriāls sastāvs ar 8% AHA/BHA (Salicilskābes un Glikolskābes) koncentrāciju un Niancinamīdu: Attīra ādu, padara to gaišāku un acīmredzami tīrāku 7 dienu laikā. Acīmredzami samazina izsitumus un plankumus un novērš to atkārtotu parādīšanos. Atbalsta ādas dabisko atjaunošanās procesu.

Brīdinājums.

Izvairieties no saskares ar acīm. Var izraisīt nedaudz dedzinošu sajūtu. Nelietojiet uz iekaisušas ādas. Ja rodas kairinājums,pārtrauciet lietot. Ja kairinājums nepāriet, konsultējieties ar ārstu. Var palielināties ādas jutība pret sauli. Lietojiet līdzekli aizsardzībai pret sauli, valkājiet piemērotu aizsargapģērbu. Ierobežojiet uzturēšanos saulē, kamēr lietojat šo produktu, un 1 nedēļu pēc tam. Neglabājiet temperatūrā virs 25°C.

Vienības numurs 98756 (98756-07610-01)

Local registration number 4029027

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Glycolic Acid, Dimethicone, Glycerin, Tapioca Starch, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Sodium Hydroxide, Gluconolactone, PEG-40 Stearate, PEG-150 Distearate, Salicylic Acid, Niacinamide, Panthenol, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Pantolactone, Xanthan Gum, Trisodium EDTA, Citric Acid, Phenoxyethanol, Parfum