1/2

Divfāžu ūdennoturīgas acu kosmētikas noņemšanas līdzeklis ar biotīnu un rudzupuķēm

125 ml

Priekšrocības

Attīrošs

Visiem ādas tipiem

Product Highlights

  • Effectively removes even extreme waterproof mascara and make-up without any rubbing needed
  • Enriched with biotin the formula cares for your eye lashes.

Uzzināt vairāk par šo produktu

NIVEA divfāžu šķidrums dekoratīvās acu kosmētikas noņemšanai notīra pat ļoti izturīgu skropstu tušu, nav nepieciešamības berzēt plakstiņus. Šķidrums efektīvi un maigi attīra jutīgo ādu ap acīm, rūpējoties arī par skropstām. Šķidruma formula ir bagātināta ar rudzupuķes ekstraktu un pateicoties tā saudzējošajai iedarbībai, to var izmantot arī cilvēki, kuriem ir lēcas. Pateicoties kopjošajai divfāžu formulai, šķidrums aizsargā delikātās skropstas un rūpējas, lai tās būtu skaistas. Šis līdzeklis neatstāj uz ādas nepatīkamu, taukainu kārtu. Tā saderība ar ādu ir dermatoloģiski un oftalmoloģiski pārbaudīta. Produkts ir piemērots visiem ādas tipiem.

Vienības numurs 81182 (81182-01540-22)

11

Pirms lietošanas kārtīgi sakratīt.

22

Uz kokvilnas tampona uzklāj nedaudz šķidruma un uzmanīgi notīri zonu ap acīm.

33

Izmantojot šo līdzekli, nav nepieciešamības spēcīgi berzt plakstiņus, tas ir piemērots arī kontaktlēcu valkātājiem.

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: CI 61565, CI 60725, Benzethonium Chloride, Phenoxyethanol, Trisodium EDTA, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Chloride, Centaurea Cyanus Flower Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Dimethicone, Isopropyl Palmitate, Isododecane, Aqua