1/2

FRESH SENSATION IZSMIDZINĀMS ANTIPERSPIRANTS

150 ml

Short summary

Ilgstošs svaigums ar juteklīgu ziedu un sulīgu ogu svaigu aromātu. Uzticama antiperspiranta aizsardzība 72 stundu garumā, kas rūpējas par ādu.

Priekšrocības

Pretsviedru kopšana

Visiem ādas tipiem

Normāla āda

Uzzināt vairāk par šo produktu

Ilgstošs svaigums ar juteklīgu ziedu un sulīgu ogu svaigu aromātu. Uzticama antiperspiranta aizsardzība 72 stundu garumā, kas rūpējas par ādu. Nesatur etilspirtu. Saderība ar ādu dermatoloģiski pierādīta. Lietošana: izsmidzināt 15cm attālumā no padusēm. Ļaujiet produktam pilnībā nožūt. Unikāla NIVEA INFINIFRESH formula: ilgstoša svaigas ādas sajūta, kas saglabājas ilgāk kā tikai dažas stundas.

Brīdinājums.

Īpaši viegli uzliesmojošs aerosols. Tvertne zem spiediena: karstumā var eksplodēt. Sargāt no karstuma, karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas uguns un citiem aizdegšanās avotiem. Nesmēķēt. Neizsmidzināt uz atklātas uguns vai citiem aizdegšanās avotiem. Nedurt vai nededzināt, arī pēc izlietošanas. Aizsargāt no saules gaismas. Nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50°C. Sargāt no bērniem. Lietojiet tikai paredzētajam nolūkam. Neizsmidziniet acu tuvumā. Nelietojiet uz sakairinātas vai savainotas ādas. Otrreizējai pārstrādei nodot tikai tukšus flakonus. Neizsmidziniet ilgstoši un neieelpojiet.

Vienības numurs 98522 (98522-07615-42)

Local registration number 4171840

1

Izsmidzināt 15cm attālumā no padusēm.

2

Ļaujiet produktam pilnībā nožūt.

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Butane, Isobutane, Propane, Isopropyl Palmitate, Aluminum Chlorohydrate, Dicaprylyl Ether, Caprylic/Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Persea Gratissima Oil, Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Tocopherol, Geraniol, Citronellol, Limonene, Linalool, Parfum