1/2

HYALURON MITRINOŠS PRETNOVECOŠANĀS KRĒMS ACU ZONAI

15 ml

Short summary

Priekšrocības

Pretnovecošanās

Nostiprinošs

Normāla āda

Product Highlights

  • Redzami samazina dziļās grumbas.
  • Samazina maisiņus zem acīm un noguruma pazīmes.

Uzzināt vairāk par šo produktu

Šis mitrinošais krēms acu zonai, kas ātri iesūcas ādā un neatstāj taukainus atlikumus: 1. Redzami samazina dziļās grumbas. 2. Samazina maisiņus zem acīm un noguruma pazīmes. 3. Nostiprina ādu. Saderība ar ādu dermatoloģiski apstiprināta. Vegāniem* piemērota formula, kas nesatur mikroplastmasu. Elektrība mūsu ražošanas centros iegūta no 100% atjaunojamiem energoresursiem. Lai iegūtu labākus rezultātus, ieteicams kombinēt ar NIVEA MEN HYALURON mitrinošo dienas krēmu. *bez dzīvnieku izcelsmes sastavdaļām.

Brīdinājums.

Izvairieties no saskares ar acīm.

Vienības numurs 83998 (83998-01540-29)

1

Uzklājiet zonā zem acīm ar viegliem piesitieniem virzienā no iekšējā uz ārējo kaktiņu un atkārtojiet to pašu kustību augšējam plakstiņam virzienā no ārējā uz iekšējo kaktiņu. Izvairieties no saskares ar acīm.

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Glycerin, Methylpropanediol, Behenyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Distarch Phosphate, Glyceryl Stearate Citrate, Stearyl Alcohol, Dicaprylyl Ether, Cocoglycerides, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol