Ikdienas pīlinga želeja taukainai un kombinētai ādai.

Sastāvs ar okeāna aļģēm dziļi attīra, pīlinga daļiņas samazina poru redzamību un noņem lieko sebumu.

Kombinēta āda

Priekšrocības

Kombinēta āda

1

Klājiet uz mitras sejas, kakla un dekoltē zonas ādas, izvairoties no acu zonas.

2

Viegli iemasējiet ādā

3

Noskalojiet ar remdenu ūdeni. Piemērots izmantošanai ikdienā

Uzzināt vairāk par šo produktu

Sastāvs ar okeāna aļģēm dziļi attīra, pīlinga daļiņas samazina poru redzamību un noņem lieko sebumu. Novērš ādas spīdēšanu un uztur tās dabisko mitruma līdzsvaru. Lietošana: klājiet uz mitras sejas, kakla un dekoltē zonas ādas, izvairoties no acu zonas. Viegli iemasējiet ādā un noskalojiet ar remdenu ūdeni. Piemērots izmantošanai ikdienā. DERMATOLOĢISKI PIERĀDĪTA SADERĪBA AR ĀDU.

Brīdinājums.

Izvairoties no acu zonas

Vienības numurs 81170 (81170-01540-23)

Local registration number 1185098

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, Fucus Vesiculosus Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Microcrystalline Cellulose, Cellulose, Coco-Glucoside, Kaolin, Silica, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylic/Capric Triglyceride, Caprylic/Capric Glycerides, Lactose, Benzophenone-4, Hydroxypropyl Methylcellulose, Sodium Benzoate, Sodium Sulfate, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Triethanolamine, Geraniol, Parfum, CI 77007, CI 42090, CI 47005