IZSMIDZINĀMS ANTIPERSPIRANTS FRESH ROSE TOUCH

150 ml

Priekšrocības

Pretsviedru kopšana
Nesatur spirtu
Visiem ādas tipiem
  • Efektīva 48 h antiperspiranta aizsardzība
  • Ar smalku rožu ziedlapu aromātu
  • Svaigas ādas sajūtai
  • Bez etilspirta

Uzzināt vairāk par šo produktu

48 stundu ilga pretsviedru aizsardzība pret svīšanu, kas baro jūsu ādu. Svaigas ādas sajūtai. Ar smalku rožu ziedlapu aromātu. Bez etilspirta. Lietošana: Izsmidzināt uz ādas no 15 cm attāluma. Ļaujiet produktam pilnīgi nožūt.

Brīdinājums.

Draudi: Īpaši viegli uzliesmojošs aerosols. Tvertne zem spiediena: karstumā var eksplodēt. Sargāt no karstuma, karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas uguns un citiem aizdegšanās avotiem. Nesmēķēt. Neizsmidzināt uz atklātas uguns vai citiem aizdegšanās avotiem. Nedurt vai nededzināt, arī pēc izlietošanas. Aizsargāt no saules gaismas. Nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50°C. Sargāt no bērniem. Lietojiet tikai paredzētajam nolūkam. Neizsmidziniet acu tuvumā. Nelietojiet uz sakairinātas vai savainotas ādas. Otrreizējai pārstrādei nodot tikai tukšus flakonus. Neizsmidziniet ilgstoši un neieelpojiet.

Vienības numurs 83488 (83488-07615-30)

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Spirts (etilspirts)

Iekļauts: Butane, Isobutane, Propane, Cyclomethicone, Aluminum Chlorohydrate, Isopropyl Palmitate, Parfum, Aluminum Sesquichlorohydrate, Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Dimethicone, Dimethiconol, Citronellol, Geraniol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol