MATU LAKA VOLUME CARE

Matu laka Volume Care nodrošina matiem maksimālu fiksāciju un lielāku apjomu, saglabājot to mīkstumu un frizūras svaigumu līdz pat 24 stundām.

Visiem ādas tipiem

Priekšrocības

Sniedz apjomu
Kopjošs
B3 vitamīns
Visiem matu tipiem
Visiem ādas tipiem

Product Highlights

  • Kopj matus un neļauj tiem kļūt sausiem
  • Stiprina matus un piešķir tiem lielāku apjomu
  • Aizsargā matus
  • Nesalipina matus, saglabā tīkamu matu mīkstumu
  • Piešķir frizūrai svaigu izskatu

1 TO FIX
Hold the can approx. 30cm away from the hair and spray evenly.
2 TIP
For extra volume tip your head upside down and spray from the back.

Uzzināt vairāk par šo produktu

Matu laka NIVEA® Volume Care smalkiem, apjomu zaudējušiem matiem nodrošina ilgstošu fiksāciju – līdz pat 24 stundām. Matu laka rūpējas par matiem, nesalipinot tos, kā arī spēcina matus, piešķirot tiem apjomu. Frizūra saglabājas daudzas stundas, bet matiem ir patīkami pieskarties, un tie saglabā svaigu izskatu. Atceries, lai rūpētos par matu veselību, izmanto savam matu tipam paredzētus kopšanas līdzekļus. Izmēģini arī citus NIVEA® Volume Care līnijas kosmētikas līdzekļus matu ieveidošanai: šampūnu, kondicionieri un matu putas. Pateicoties tiem Tavi smalkie mati iegūs apjomu, par kuru Tu sapņo.

Vienības numurs 86804 (86804-09640-56)

Local registration number 1028487

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Silikons

Iekļauts: Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citronellol, Linalool, Aminomethyl Propanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Propylene Glycol, PEG-12 Dimethicone, Benzophenone-4, Niacinamide, Panthenol, Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Aqua, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Propane, Isobutane, Butane, Alcohol Denat

Special Ingredients

B3 vitamīns