MATU LAKA DIAMOND GLOSS CARE

Matu laka Diamond Gloss Care nodrošina matiem dimanta mirdzumu un maksimālu fiksāciju, saglabājot to mīkstumu un frizūras svaigumu līdz pat 24 stundām.

Visiem ādas tipiem

Priekšrocības

B3 vitamīns
Visiem matu tipiem
Visiem ādas tipiem

Product Highlights

  • Piešķir matiem dimanta spīdumu
  • Kopj matus un neļauj tiem kļūt sausiem
  • Nostiprina un aizsargā frizūru
  • Nesalipina matus
  • Mati paliek tīkami mīksti

1 TO FIX
Hold the can approx. 30cm away from the hair and spray evenly.
2 TIP
For extra volume tip your head upside down and spray from the back.

Uzzināt vairāk par šo produktu

Matu laka NIVEA® Diamond Gloss Care normāliem, spīdumu zaudējušiem matiem nodrošina frizūrai dimanta mirdzumu un ilgstošu fiksāciju – līdz pat 24 stundām. Laka kopj un nostiprina matus, tos nesalipinot. Frizūra saglabājas daudzas stundas, matiem ir patīkami pieskarties, un tie saglabā svaigu izskatu. Atceries, lai rūpētos par matu veselību, izmanto atbilstošus kopšanas līdzekļus. Izmēģini arī citus NIVEA® Diamond Gloss Care līnijas kosmētikas līdzekļus normālu matu ieveidošanai un kopšanai: šampūnu, kondicionieri un matu putas.

Vienības numurs 86808 (86808-09640-56)

Local registration number 1028498

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Silikons

Iekļauts: Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citronellol, Linalool, Aminomethyl Propanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, PEG-12 Dimethicone, PEG/PPG-17/18 Dimethicone, Benzophenone-4, Niacinamide, Panthenol, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Aqua, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Propane, Isobutane, Butane, Alcohol Denat

Special Ingredients

B3 vitamīns