Extreme Hold matu putas

150 ml

Short summary

Extreme Hold matu putas. Sastāvs ar aizsardzību pret karstumu rūpējas par matiem, nodrošina uzticamu un īpaši spēcīgu matu sakārtojuma noturību.

Priekšrocības

Stipra fiksācija

Kopjošs

B3 vitamīns

Visiem matu tipiem

Visiem ādas tipiem

Uzzināt vairāk par šo produktu

Extreme Hold matu putas. Sastāvs ar aizsardzību pret karstumu rūpējas par matiem, nodrošina uzticamu un īpaši spēcīgu matu sakārtojuma noturību. Sakratiet un ieklājiet matos aprikozes lieluma putu daudzumu.

Brīdinājums.

Draudi: Īpaši viegli uzliesmojošs aerosols. Tvertne zem spiediena: karstumā var eksplodēt. Sargāt no karstuma, karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas uguns un citiem aizdegšanās avotiem. Nesmēķēt. Neizsmidzināt uz atklātas uguns vai citiem aizdegšanās avotiem. Nedurt vai nededzināt, arī pēc izlietošanas. Aizsargāt no saules gaismas. Nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50°C. Sargāt no bērniem. Lietojiet tikai paredzētajam nolūkam. Neizsmidziniet acu tuvumā. Otrreizējai pārstrādei nodot tikai tukšus flakonus. Neizsmidziniet ilgstoši un neieelpojiet.​

Vienības numurs 89377 (89377-01540-56)

Local registration number 4037475

1

Sakratiet

2

Ieklājiet matos aprikozes lieluma putu daudzumu

Special Ingredients

B3 vitamīns

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Silikons

Iekļauts: Aqua, Butane, VP/VA Copolymer, Isobutane, Propane, Panthenol, Niacinamide, Polyquaternium-68, Polyquaternium-4, Palmitamidopropyltrimonium Chloride, Pantolactone, Decyl Glucoside, Propylene Glycol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum

Vairāk produktu no šī klāsta