MATU PUTAS COLOR CARE & PROTECT

Matu putas, kas kopj, nostiprina un aizsargā matus, nodrošinot elastīgu fiksāciju, kā arī krāsas noturīgumu un aizsardzību.

Visiem ādas tipiem

Priekšrocības

Color & Gloss
Kopjošs
B3 vitamīns
Krāsoti mati
Visiem ādas tipiem

Product Highlights

  • Aktīvi kopj krāsotus matus un matus ar iekrāsotām šķipsnām
  • Piešķir matiem dabisku maigumu, mati nesalīp
  • Nostiprina un aizsargā matus
  • Palielina frizūras apjomu
  • Nodrošina elastīgu frizūras fiksāciju

1 SHAKE

Shake well before use.

2 APPLY

Turn bottle upside down and apply an apricot sized amount of mousse on dry or damp hair.

3 FINISH

Blow dry and brush to increase volume.

Uzzināt vairāk par šo produktu

Matu putas NIVEA® Color Care & Protect krāsotiem matiem vai matiem ar izbalinātām šķipsnām nodrošina krāsas aizsardzību un elastīgu fiksāciju – līdz pat 24 stundām. Putas kopj un nostiprina matus, tos nesalipinot. Frizūra saglabājas daudzas stundas, bet matiem ir patīkami pieskarties, un to krāsa saglabā svaigumu. Atceries, lai rūpētos par matu veselību, izmanto atbilstošus kopšanas līdzekļus. Izmēģini arī citus NIVEA® Color & Protect līnijas kosmētikas līdzekļus krāsotu matu ieveidošanai un kopšanai: šampūnu, kondicionieri un matu laku.

Vienības numurs 86946 (86946-01540-56)

Local registration number 1028635

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Silikons

Iekļauts: Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citronellol, Linalool, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Ceteareth-20, Citric Acid, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Butane, Hydroxyethyl Cetyldimonium Phosphate, Cetrimonium Chloride, Polyquaternium-4, Polyquaternium-68, Niacinamide, Panthenol, Oryzanol, Benzophenone-4, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Propane, VP/VA Copolymer, Isobutane, Aqua

Special Ingredients

B3 vitamīns