NIVEA Pure Detox maigais micelārais šampūns

400 ml

Short summary

<p><span style="color: rgb(26, 32, 40);">Inovatīvs sastāvs ar organisko zaļo tēju un laimu atjauno matu un galvas ādas dabisko līdzsvaru. Dzīvīgi un elastīgi mati. Galvas ādas dabiskais pH balanss.</span></p>

Priekšrocības

Attīrošs

Uzmundrinošs

Laima ekstrakts

Visiem matu tipiem

Visiem ādas tipiem

Uzzināt vairāk par šo produktu

Inovatīvs sastāvs ar organisko zaļo tēju un laimu atjauno matu un galvas ādas dabisko līdzsvaru. Dzīvīgi un elastīgi mati. Galvas ādas dabiskais pH balanss.

NIVEA® MICELĀRĀ MATU KOPŠANAS LĪNIJA: saudzīgās, dermatoloģiski apstiprinātās formulas aizsargā galvas ādas dabisko pH. Tās rūpējas par matu un galvas ādas veselību, uzturot do dabisko balansu. NIVEA® PURE DETOX detoksicējošais micelārais šampūns ar organisko zaļo tēju un laimu:


• Atjauno matu un galvas ādas dabisko līdzsvaru

• Efektīvi noņem netīrumus un kosmētikas pārpalikumus

• Atdzīvina un mitrina matus

• Saudzīgs galvas ādai

• Piemērots lietošanai ikdienā


Vienības numurs 89103 (89103-07610-53)

Local registration number 3115273

1 Massage into wet hair and scalp

2 rinse

Special Ingredients

Laima ekstrakts

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Betaine, Sodium Chloride, Camellia Sinensis Leaf Extract, Citrus Aurantifolia Juice, Benzophenone-4, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-10, Glycerin, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Linalool, Geraniol, Citronellol, Limonene