PROTECT & BRONZE DIVKĀRŠAS IEDARBĪBAS EĻĻA AIZSARDZĪBAI PRET SAULI AR MELANĪNA EKSTRAKTU

Šī saules aizsargeļļa ar divkāršu iedarbību: Nodrošina tūlītēju aizsardzību pret UVA/UVB stariem.

Normāla āda

Priekšrocības

Aizsardzība pret sauli
20
Normāla āda

Product Highlights

  • Aktivizē dabisko iedegumu*
  • Tūlītēja UVA/UVB aizsardzība
  • Skaistam un vienmērīgam iedegumam
  • Ūdensnoturīgs
  • Bez pašiedeguma efekta

1
Bagātīgi uzklājiet ādai pirms uzturēšanās saulē un regulāri atjaunojiet, īpaši pēc peldēšanās, svīšanas vai slaucīšanās ar dvieli, lai saglabātu sākotnējo aizsardzību.
2
Lietojot mazāku daudzumu, ievērojami samazināsies aizsardzības līmenis.
3
Ļaujiet pilnībā iesūkties ādā un izvairieties no tiešas saskares ar audumiem un cietām virsmām, lai nepieļautu traipu veidošanos.

Uzzināt vairāk par šo produktu

Šī saules aizsargeļļa ar divkāršu iedarbību: 1. Nodrošina tūlītēju aizsardzību pret UVA/UVB stariem. 2. Melanīna ekstrakts veicina ādas melanīna ražošanu** un palīdz tai iegūt skaistu dabisko iedegumu. Ūdensnoturīgs. Bez pašiedeguma efekta. 91% bioloģiski noārdāmas formulas*. Ar cieņu pret ūdenstilpnēm: nesatur UV filtrus - oktinoksātu un oksibenzonu. Pudele izgatavota no 95% pārstrādātas plastmasas, izņemot sūkni un vāciņu. Saderība ar ādu dermatoloģiski pierādīta. Viegli uzliesmojošs. Satur spirtu. "*Saskaņā ar OECD 301/302 vai ekvivalentām metodēm. **In vitro."

Vienības numurs 86037 (86037-01540-23)

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Alcohol Denat., Caprylic/Capric Triglyceride, C12-15 Alkyl Benzoate, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Dibutyl Adipate, Ethylhexyl Salicylate, Glycerin, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Dicaprylyl Carbonate, Acrylates/Octylacrylamide Copolymer, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Glycyrrhetinic Acid, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Aqua, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Ethyl Benzoate, Methyl Benzoate, Parfum

Aktīvās sastāvdaļas: Glycyrrhetinic Acid