1/12

Q10 ENERGY SERUMS, KURĀ IR PĒRLES AR C VITAMĪNU

30 ml

Short summary

Priekšrocības

Pretnovecošanās

Nostiprinošs

Uzmundrinošs

Q10

Q10

C vitamīns

Kreatīns

Visiem ādas tipiem

Blāva un nogurusi āda

Product Highlights

  • Mazina noguruma pazīmes
  • Uzlabo ādas struktūras gludumu 24 stundu laikā
  • Uzlabo ādas mirdzumu un tvirtumu 2 nedēļu laikā

Uzzināt vairāk par šo produktu

NIVEA Q10 ENERGY SERUMS, KURĀ IR PĒRLES AR C VITAMĪNU, E VITAMĪNU UN 100% ĀDAI IDENTISKO KOFERMENTU Q10. Šis svaigi aktivizētais serums: 1. Mazina noguruma pazīmes. 2. Uzlabo ādas struktūras gludumu 24 stundu laikā. 3. Uzlabo ādas mirdzumu un tvirtumu 2 nedēļu laikā. Katru rītu un vakaru uzklājiet uz attīrītas sejas, kakla un dekoltē zonā pirms dienas vai nakts krēma. SADERĪBA AR ĀDU DERMATOLOĢISKI PIERĀDĪTA..

Vienības numurs 87024 (87024-01540-30)

Special Ingredients

Q10

Q10

C vitamīns

Kreatīns

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Glycerin, Isodecyl Neopentanoate, Methylpropanediol, Tapioca Starch, Propylene Glycol, Ubiquinone, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Creatine, 1-Methylhydantoin- 2-Imide, Polyglyceryl-6 Stearate, Polyglyceryl-6 Behenate, 1,2-Hexanediol, Algin, Chondrus Crispus Powder, Acrylic Acid/VP Crosspolymer, Sodium Citrate, Calcium Chloride, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Synthetic Fluorphlogopite, Tin Oxide, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Linalool, Limonene, Parfum, CI 73360, CI 77891

Aktīvās sastāvdaļas: Vitamin E