Vieglas tekstūras gels sejai ar hialuronskābi

NIVEA Care vieglas tekstūras gels sejai ar hialuronskābi un gurķu ekstraktu.

Visiem ādas tipiem
Taukaina āda

Priekšrocības

Mitrinošs
Hialuronskābe
Gurķu ekstrakts
Visiem ādas tipiem
Taukaina āda

Product Highlights

  • 24 h+ mitrināšana bez taukainas sajūtas
  • Piešķir ādai svaiguma sajūtu
  • Uztur grimu divreiz ilgāk**, nenosprostojot poras

Uzzināt vairāk par šo produktu

NIVEA Care vieglas tekstūras gels sejai ar hialuronskābi un gurķu ekstraktu. 1. 24 h+ mitrināšana bez taukainas sajūtas. 2. Piešķir ādai svaiguma sajūtu. 3. Uztur grimu divreiz ilgāk**, nenosprostojot poras. Izvairieties no tiešas gaismas un glabājiet istabas temperatūrā. Pārstrādājams iepakojums, izņemot foliju un etiķetes. *90% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu - no dabas resursiem iegūtās sastāvdaļas pēc apstrādes saglabā vairāk kā 50% no savas molekulārās struktūras (dabiskā stāvokļa), tostarp ūdeni. ** Salīdzinājumā ar ādu, kurai nav uzklāts gels.

Vienības numurs 94400 (94400-01540-21)

Local registration number 3402386

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Glycerin, PEG-8, Ceteareth-20, Sodium Hyaluronate, Cucumis Sativus Juice, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Potassium Sorbate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Linalool, Parfum

Special Ingredients

Hialuronskābe

Gurķu ekstrakts