Kā mazgāt seju

Vienkārša pamācība, kā pareizi un tai pašā laikā maigi mazgāt seju

Sejas attīrīšanas process

Sejas mazgāšana katru dienu ir svarīga ikviena sejas kopšanas rituāla sastāvdaļa.

Biežas kļūdas attiecībā uz sejas mazgāšanu

  •  Es mazgāju seju, lietojot tikai ūdeni: ūdenim pašam par sevi nepiemīt spēja noņemt eļļā šķīstošos netīrumus, piemēram, kosmētiku un lieko sebumu, un tās mazgāšana ar siltu vai pat karstu ūdeni faktiski sausina ādu.
  • Es eksfoliēju seju katru dienu: faktiski tas var nākt vairāk par sliktu, nekā par labu; tas nav nepieciešams un var kairināt ādu.
  • Es mazgāju seju ar parastajām ziepēm: ziepes noņem ādas dabīgo aizsargbarjeru, un sejas āda var kļūt savilkta un sausāka nekā iepriekš. Turklāt mazgāšana ar ziepēm izjauc ādas dabisko pH līmeni.

Kāpēc ir svarīgi attīrīt seju, lai sejas āda būtu mirdzoša

Mūsu sejas ādai ir jātiek galā ar daudz ko. Kad mēs uzklājam dekoratīvo kosmētiku, pieskaramies sejai vai pastaigājamies piesārņotajā pilsētas gaisā, mēs tai sagādājam lielu slodzi. Tieši tāpēc ādas attīrīšana divas reizes dienā, lai notīrītu netīrumus un atmirušās ādas šūnas, ir svarīga jebkura ādas kopšanas rituāla sastāvdaļa.

Ar labu sejas attīrīšanas līdzekli, piemēram, NIVEA Creme Care Cleansing Cream, var noņemt dažādus netīrumus, un jūsu seja kļūst atsvaidzināta un līdzena – gatava dekoratīvās kosmētikas un kopjošo līdzekļu uzklāšanai.


Kā mazgāt seju

Padomi pareizai sejas mazgāšanai – jūsu āda būs tīra un gluda vienā mirklī.
mazgāt-savu-seju
Detalizēta pamācība sejas attīrīšanā

Mazgājiet rokas!

Ja uz jūsu rokām ir baktērijas, tad tās pāries uz jūsu seju. Tāpēc ir ļoti svarīgi pirms sejas mazgāšanas nomazgāt rokas.
mazgāt-savu-seju-smaids
Detalizēta pamācība sejas attīrīšanā

Mitriniet savu seju!

Apšļakstiet savu seju ar siltu ūdeni, lai to samitrinātu. Tādējādi āda tiek sagatavota rūpīgai attīrīšanai.
nomazgājiet-savu-seju-creme-care
Detalizēta pamācība sejas attīrīšanā

Noskalojiet seju!

Pēc tam, kad līdzeklis ir rūpīgi iemasēts sejā, vienkārši lietojiet siltu ūdeni, lai noskalotu nost attīrošo līdzekli, izmantojot pirkstus vai mīkstu drānu. Un, lūk – tīra un atsvaidzināta āda! Cik vienkārši tas ir!
mazgāt-savu-seju-tīru
Detalizēta pamācība sejas attīrīšanā

Noskalojiet seju!

Pēc tam, kad līdzeklis ir rūpīgi iemasēts sejā, vienkārši lietojiet siltu ūdeni, lai noskalotu nost attīrošo līdzekli, izmantojot pirkstus vai mīkstu drānu. Un, lūk – tīra un atsvaidzināta āda! Cik vienkārši tas ir!
mazgāt-savu-seju-smiekli

Cik reizes dienā man vajadzētu mazgāt savu seju?

Tas ir izplatīts kļūdains uzskats, ka no rītiem nevajag mazgāt seju. Kamēr jūs guļat, jūsu āda reģenerējas un atmirušās šūnas nolobās. Varbūt zināt, ka arī spilvendrāna atstāj pēdas uz jūsu sejas. Tieši tādēļ seju vajadzētu attīrīt divas reizes dienā.

5 padomi sejas mazgāšanai

  • Vienmēr lietojiet remdenu ūdeni – pārāk karsta ūdens dēļ āda dehidratēsies un kļūs sausa.
  • Neberziet ādu, kad uzklājat attīrošo līdzekli, jo sevišķi maigajā acu zonā.
  • Pārmērīga attīrīšana nav nepieciešama – pietiks ar divām reizēm.
  • Nelietojiet tādus ādas kopšanas līdzekļus, kas satur agresīvas sastāvdaļas.

Pareiza attīrošā līdzekļa piemeklēšana

Ir svarīgi atrast tādu attīrošo līdzekli, kas atbilst jūsu ādas vajadzībām un uz ādas atstāj patīkamu un atsvaidzinātu sajūtu.

NIVEA Creme Care sejas attīrīšanas līdzekļu sērija: kopjoša sejas mazgāšana

Jaunā NIVEA Creme Care sejas attīrīšanas līdzekļu sērija radusies, iedvesmojoties no NIVEA Creme – kosmētiskā līdzekļa, kuru jau ilgāk nekā gadsimtu iecienījušas daudzas sievietes visā pasaulē, pateicoties tā kopjošajām īpašībām.

Jaunie līdzekļi, starp kuriem ir krēmveida attīrošais līdzeklis, attīrošais pieniņš un attīrošās salvetes, ir izstrādāti tā, lai nodrošinātu rūpīgu attīrīšanu un ādas kopšanu. Tos var lietot divas reizes dienā, lai jūsu āda būtu tīra un labi mitrināta.

sejas-āda-creme-care-līdzekļi

Atvadieties no savilktas ādas!

Daži attīrošie līdzekļi atņem ādai tās dabīgās taukvielas, radot savilktu un nepatīkamu sajūtu. NIVEA Creme Care sejas attīrīšanas līdzekļu sērija aizsargā ādas dabīgo mitruma līdzsvaru un neļauj rasties sausuma sajūtai.
savilkta-āda-skūpsts

Ādai, kura jūtas mīlēta: mazgājiet seju ar baudu!

Lai āda justos mīlēta un izskatītos labi, pret to ir jāizturas ar rūpēm. Mazgājiet savu seju ar tādu līdzekli, kas uz jūsu ādu iedarbojas maigi un uztur tās mitruma līmeni.