Generic banner

Sejas attīrīšanas līdzekļi svaigai un veselīgai sejas ādai

Dekoratīvās kosmētikas noņemšana un ādas attīrīšana, tonizēšana un mitrināšana: mēs pastāstīsim, kas jums ir jāņem vērā, kādi kosmētiskie līdzekļi jums ir piemēroti un kas ir jāņem vērā tieši jūsu ādas tipam.

Jūsu ikdienas sejas attīrīšanas procedūra

Sejas kopšana katru dienu nozīmē tās attīrīšanu, tonizēšanu un mitrināšanu: ņemiet vērā šīs trīs norādes, un jūsu āda izskatīsies svaiga un mirdzoša katru dienu!
Sejas ādas attīrīšana

Sejas ādas attīrīšana: divas reizes dienā?

Ādu ir svarīgi attīrīt arī no rīta, jo naktī mūsu āda atjaunojas. Tāpēc atmirušās ādas šūnas ir pirmā lieta, kas jānotīra no sejas rīta agrumā.

Ir jāiemācās pareizi notīrīt dekoratīvo kosmētiku.

Vienmēr pirms došanās gulēt notīriet dekoratīvo kosmētiku! Sejas attīrīšana vakaros ir īpaši svarīga, jo pretējā gadījumā jūsu skropstas var sākt lūzt, bet dekoratīvās kosmētikas paliekas var radīt plankumus un apsārtumu. Lai atbrīvotos no skropstu tušas un visa pārējā, mēs iesakām lietot tieši acīm izstrādātus dekoratīvās kosmētikas noņemšanas līdzekļus, piemēram, NIVEA Double Effect acu kosmētikas noņemšanas līdzekli. Ar tā palīdzību jūs varēsiet maigi, bet rūpīgi notīrīt dekoratīvo kosmētiku jau dušas laikā. 

Tas, kurš dekoratīvās kosmētikas noņemšanas līdzeklis jums atbilst vislabāk, ir atkarīgs no dekoratīvās kosmētikas, kuru lietojat. Vieglas acu ēnas vai acu līniju var notīrīt ar eļļu nesaturošu kosmētisko līdzekli. Ūdensizturīgu skropstu tušu ir jānoņem ar eļļu saturošu līdzekli, piemēram, maigo ūdensizturīgās dekoratīvās kosmētikas noņemšanas līdzekli acīm. Uz vaigiem, deguna, pieres un zoda uzklāto dekoratīvo kosmētiku viegli var noņemt ar attīrošo salvešu vai attīrošā losjona palīdzību. 

Starp citu, pat ja jūs neesat lietojis(-usi) dekoratīvo kosmētiku, jums vienalga katru vakaru ir jānotīra seja, jo visas dienas laikā uz sejas sakrājas putekļi, sviedri un ādas sastāvā esošie lipīdi. Protams, tas var izraisīt kairinājumu un izsitumus.
Atsvaidzinājums sejas ādai
Nākamais solis pēc ādas attīrīšanas ir tās tonizēšana. Kosmētiskie līdzekļi, kas ir paredzēti ādas tonizēšanai, noņem ūdenī šķīstošās paliekas, piemēram, sviedrus un netīrumus, kā arī attīrošo produktu pārpalikumus. Tas jums būtu jāzina: nekad nelietojiet tikai un vienīgi toniku – tas ir paredzēts ādas tonizēšanai un nomierināšanai, kā arī lai sagatavotos turpmākai mitrināšanas fāzei. Izvēloties toniku, vienmēr izvēlieties jūsu ādas vajadzībām atbilstošu toniku.

Pareizais sejas attīrīšanas līdzeklis: padomi visiem ādas tipiem

Ikviena cilvēka āda ir atšķirīga. Mēs esam apkopojuši informāciju par to, kuri kosmētiskie līdzekļi ir vispiemērotākie un no kā jums būtu jāizvairās, ja jums ir sausa, taukaina, jutīga vai kombinēta āda.

Normāla āda un sausa āda

Normāla āda
Normālai ādai, kura ir vesela, reti var novērot apsarkumu un sausus plankumus. Lai patīkamo sajūtu uz ādas varētu saglabāt ilgāk, jums ādas attīrīšanai ir jālieto maigi un mitrinoši kosmētiskie līdzekļi. Normālai ādai ir piemēroti attīrošie pieniņi vai atsvaidzinošas želejas sejas mazgāšanai. Ja jūs steidzaties  un sejas āda ir jāattīra ātri, laba alternatīva būs arī maigās un attīrošās sejas salvetes.  NIVEA Gentle Cleansing salvetes ar E vitamīnu bez pūlēm noņem dekoratīvo kosmētiku un ūdensizturīgo skropstu tušu.

Kombinētas ādas gadījumā jūsu āda ir sausa uz vaigiem, bet taukaina – T zonā. Jums ideāli noderēs tādi kosmētiskie līdzekļi, kas mitrina sausās zonas, nepadarot tās taukainas. Maiga želeja sejas mazgāšanai attīra rūpīgi, bet neagresīvi. Lietojiet NIVEA Refreshing želeju sejas mazgāšanai ar E vitamīnu un Hydra IQ, kas ir labi piemērota kombinētas ādas vajadzībām. Papildus rūpīgai attīrīšanai jūsu seja tiks vienlaicīgi mitrināta un revitalizēta.

Sejas attīrīšana

Labi teikts:

NIVEA padomi sejas kopšanai – sejas attīrīšana

Sausa un jutīga āda

Sausa āda
Sausai ādai nepieciešamas eļļas un mitrināšana. Ja lietosiet nepareizu kosmētisko līdzekli, tad var rasties kairinājums vai āda pat var sākt zvīņoties.  Tāpēc jums būs piemērots maigs attīrošais pieniņš ar mitrinošām sastāvdaļām, paredzēts sausai ādai. Piemēram, varat pamēģināt  NIVEA Refreshing Cleansing Milk ar mandeļu eļļu un Hydra IQ. Lietojiet tikai spirtu nesaturošus tonikus, jo spirts tikai vēl vairāk sausinās ādu. Šeit jūs uzzināsiet vairāk par sausu ādu.

Jutīga āda
Jutīgai ādai ātri attīstās kairinājums, un tā ir  jākopj īpaši rūpīgi. Sejas attīrīšanai lietojiet maigu attīrošo pieniņu vai maigu fluīdu, kura sastāvā ir nomierinošas sastāvdaļas. NIVEA Gentle Caring micelārais ūdens ar dekspantenolu, vīnogu sēkliņu eļļu un īpašo micellu tehnoloģiju iedarbīgi samazina trīs galvenās jutīgas ādas pazīmes, proti, ādas apsārtumu, savilktu sajūtu un sausu ādu. Tajā pašā laikā tas rūpīgi attīra ādu un mitrina to.

Taukaina un nobriedusi āda

Taukaina āda
Taukainai ādai bieži ir tendence uz izsitumu veidošanos, tāpēc tās stāvoklis ir atkarīgs no rūpīgas attīrīšanas. Pareizā izvēle jums būs antibakteriāls skrubis, piemēram, NIVEA’s Anti-Blemish Daily Wash Scrub ar magnoliju mizu ekstraktu. NIVEA skaistumkopšanas sērija ādai ar tendenci uz izsitumiem ietver arī *NIVEA Anti-Blemish 3-in-1 Cleanser* un NIVEA Control Shine Toner. Ja jums ir taukaina āda, jums nekad nevajadzētu lietot kosmētiskos līdzekļus, kas satur eļļas! Šeit jūs uzzināsiet vairāk par taukainu ādu.

Nobriedusi āda
Nobriedusi āda ir prasīga āda. Ar vecumu āda kļūst aizvien sausāka, plānāka un zaudē savu elastību. Tāpēc tai ir nepieciešama papildu mitrināšanas deva – pat ādas attīrīšanas laikā. Nobriedušas ādas īpašajām vajadzībām mēs iesakām lietot micelāro ūdeni: tas rūpīgi noņem dekoratīvo kosmētiku un netīrumus un attīra ādu, nesausinot to.

 
Jutīga āda

Esiet laipni pret savu ādu!

Jūsu sejas āda ir īpaši jutīga: jums nevajadzētu to sparīgi berzēt ar dvieli vai mazgājoties lietot pārmērīgi karstu ūdeni. Tā vietā notīriet skropstu tušu un citu dekoratīvo kosmētiku lēni un maigi, izmantojot vates ripiņu.
līdzeklis-posms-bg

Kopiet savu ādu ar pareizu attīrošo līdzekli!

Viss, kas jums jāzina par skrubjiem

Ādas pīlings

Labākais dienas laiks sejas skrubēšanai

Mūsu padoms: vislabāk būs, ja skrubi lietosiet vakarā. Tad jūsu ādai pietiks laika, lai nakts gaitā atjaunotos, un nākamo dienu jūs uzsāksiet jau ar mirdzošu sejas ādu.

Pareiza eksfoliācija – kā to veikt pareizi

  •  Pirms skrubja lietošanas attīriet un tonizējiet ādu. 
  • Maigi iemasējiet skrubi mitrā sejas ādā, izvairoties no acu un mutes zonas. 
  • Pievērsiet uzmanību uzklāšanas ilgumam. 
  • Noskalojiet ar lielu daudzumu remdena ūdens.

Skrubji, maskas un citi skaistumkopšanas līdzekļi

Noslēdziet savu sejas ādas attīrīšanas procedūru ar maigu skrubi! Dažas skrubju sastāvdaļas, piemēram, mikropērlītes un sāls, spēj iekļūt dziļi porās. Noņemot atmirušās ādas šūnas, ādas virskārta tiek padarīta gludāka. Tiek stimulēta asinsrite un aktivizēta šūnu atjaunošanās. Tomēr rīkojieties ar skrubjiem piesardzīgi, jo – mazāk ir labāk. Ādas virsējas slānis kalpo kā ļoti svarīga barjera – ja skrubi lieto pārāk bieži, tad var sabojāt šo aizsargājošo raga slāni. Ja jūsu āda ir sausa, lietojiet skrubi maksimāli vienu reizi nedēļā.

Night care routine

This night care will do wonders to your skin